یاسوج – ایرنا- استاندارکهگیلویه وبویراحمد گفت: ۲۰۳طرح عمرانی دهه فجر در این استان افتتاح یا کلنگ زنی خواهد شد.

سید موسی خادمی عصر شنبه در جمع خبرنگاران این استان افزود: ۱۷۶ طرح از این تعداد افتتاح و ۲۷طرح عملیات اجرایی آن با هدف توسعه خدمات رسانی به مردم آغاز خواهد شد.

وی اعبتار این طرحها را ۱۰۲میلیارد ریال اعلام کرد وگفت: ۴۸میلیارد ریال از این میزان اعتبار مربوط به طرحهای کلنگ زنی است.

استاندار کهگیلویه وبویراحمد به فعالیت مدیریت اجرایی استان در چهارمحور برای شتاب بخشی به روند توسعه اشاره کرد و گفت:ایجاد وفاق وهدلی و ارایه مدلی از مشارکت جمعی دراین راستا مورد توجه است.

وی به در دست اجرا بودن یکهزار و ۸۱۷ طرح نیمه تمام با پیشرفت فیزیکی از صفر تا ۹۰درصد دراین استان اشاره کرد و افزود: به لحاظ کمبود اعتبار روند اجرای طرحها به کندی پیش می رود و در عین حال باید از اعتبارات اختصاصی نهایت بهره برداری صورت گیرد.

استاندار کهگیلویه وبویراحمد بیان کرد: طرحهای با پیشرفت فیزیکی بالای ۸۰درصد به صورت اولویتی باید تا پایان سال مالی که آخر تیر است؛ بهره برداری شوند.

وی توجه دولت تدبیر و امید به رونق بخش تولید را یادآورشد وافزود:برای گره گشایی ازمشکل طرحهای تولیدی به همکاری بیشتر بانک ها نیاز است و در عین حال اقدامات خوبی نیز دراین بخش صورت گرفته است.

خادمی اظهار کرد: روند فعالیت برخی طرحهای سرمایه گذاری استان راکد ، برخی با مشکل سرمایه در گردش مواجه مواجه اند و برخی با حداقل تولید به فعالیت خود ادامه می دهند.

۶۷۱

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبیر
<a href="mailto:' newsroom@.net

منبع : خبرگزاری ایرانا