گچساران – ایرنا – فرمانده سپاه ناحیه گچساران گفت: ۲۰ برنامه به مناسبت آغاز سی و پنجمین بهار انقلاب اسلامی در مناطق شهری و روستایی این شهرستان اجرا می شود.

به گزارش خبرنگار ایرنا ، سرهنگ جهانگیر انصاری روز پنجشنبه در نشست با اصحاب رسانه گفت: این برنامه ها دهه مبارک فجر امسال در رده های مقاومت بسیج شهرستان در زمینه های فرهنگی، ورزشی و همایش های بصیرتی و سیاسی اجرا خواهد شد.

وی افزود: این برنامه ها از روز شنبه ۱۲ بهمن امسال با استقبال نمادین از ورود حضرت امام (ره) از فرودگاه دوگنبدان تا گلزار شهدای این شهرستان کلید خواهد خورد.

انصاری نواختن زنگ انقلاب، عطر افشانی و غبار روبی مزار شهدای انقلاب، برپایی یادواره شهدا ، دیدار با خانواه معظم شهدا، جشن پیروزی انقلاب در تمام پایگاه های ، مجمع حلقه های صالحین، برگزاری نشست های بصیرتی، برگزاری نمایشگاه کتاب دهه فجر، مسابقات فرهنگی و ورزشی را از مهمترین این برنامه ها اعلام کرد.

فرمانده سپاه ناحیه گچساران گفت: رسالت بسیج به عنوان ستون مستحکم انقلاب و مردمی بودن آن، ایجاب می کند برنامه های بسیج در این ایام با محوریت مردم برگزار شوند.

انصاری به نقش بارز مردم در طول انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: مردم همگام با تحولات جامعه و دنیای امروز، حرکت خود را تسریع می نمایند و بیشتر از هر زمان دیگری به صحنه آمده و کماکان از انقلاب خود دفاع خواهند کرد.

۷۴۶۱/۶۷۱

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبیر
<a href="mailto:' newsroom@.net

منبع : خبرگزاری ایرانا