سرپرست اداره ارشاد اسلامی بهمئی از ارسال بیش از ۱۵۰ اثر به سوگواره عکس عاشورایی بهمئی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از بهمئی، امین درخشان عصر امروز در جمع خبرنگاران این شهرستان از ارسال بیش از ۱۵۰ اثر به دبیرخانه نخستین سوگواره عکس عاشورای این شهرستان خبر داد.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهمئی خلق آثار و به نمایش گذاشتن صحنه‌های عاشورایی را مهم‌ترین یادآور زیبایی‌ها، ابعاد و زوایای واقعه عاشورا و تبیین آن به جامعه امروزی عنوان کرد.

درخشان با بیان این‌که برای نخستین بار سوگواره عکس عاشورایی در بهمئی برگزار می‌شود، افزود: این سوگواره با همکاری انجمن فیلم و عکس بهمئی با هدف خلق جلوه‌های عاشورایی برگزار می‌شود که با مشارکت بسیار خوب عکاسان شهرستان مواجه شده است.

وی افزود: مجموع آثار رسیده به دبیرخانه سوگواره توسط یکی از کارشناسان خبره عکس که سابقه داوری در سطح استان را دارد داوری خواهد شد و به سه عکاس برتر جوایزی اهداء می‌شود.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهمئی از برپایی نمایشگاه عکس عاشورایی در روز اربعین حسینی خبر داد و تصریح کرد: از مجموع تصاویر رسیده به دبیرخانه سوگواره عکس، تصاویر باکیفیت و دارای جلوه برتر عاشورایی چاپ و در قالب نمایشگاه به معرض دید مردم قرار خواهند گرفت.

انتهای پیام/۸۲۰۱۴/ح۲۰

منبع : خبرگزاری فارس