مسوول روابط عمومی سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۱۳آبان یوم الله و انقلاب دوم جمهوری اسلامی ایران است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه فتح، سرهنگ اتابک در گفتگو با خبر نگار این پایگاه گفت: ۱۳آبان یوم الله دیگر در انقلاب بزرگ اسلامی ایران است.

وی در مورد این روز با عظمت ابراز داشت: ۱۳ آبان به گفته حضرت امامراحل انقلاب دوم ایران با  تسخیر الانه جاسوسی آمریکا صورت پذیرفت.

مسئول روابط عمومی سپاه فتح یادآور شد: ۱۳آبان یادآور رشادت ها و پایمردی های دانشجویان و دانش آموزانی است که در سال ۵۸لانه جاسوسی را تسخیر کرده و عامل اصلی فساد را از ایران  اسلامی بیرون راندند.

اتابک تصریح کرد: امروز مردم با تبعیت از ولایت و رهبر عزیزشان آمده اند تا با پاسداشت این روز عزیز به آمریکا و هم پیمانش بفهماندند، که استکبار هیچ غلطی نمی تواند بکند.

وی گفت: مردم آمده انند تا به ندای رهبر عزیزشان لبیک بگویند(که فرمودند باید دهان این یاوه گویان را خورد کرد که مردم ایران را نمی شناسند که مردم ایران کی هستند و چی میخواهند و خواسته آنها چی هست).

مسئول روابط عمومی سپاه فتح در ادامه خاطر نشان کرد: مردم ایران اسلامی۳۵ سال است که پای انقلابشان ایستاده اند، تحریم، تهدید جنگ اینها هیچ تأثیری برای مردم شیعه و ولایی ایران ندارد و تا پای جان از انقلاب خود محافظ خواهند کرد.

اتابک ابراز داشت: انقلاب مردم ایران پیوند خورده به انقلاب امام حسین(ع) است و مردم ایران اسلامی این راه را ادامه خواهند داد

وی در پایان بیان داشت: قدم های سرافراز مردم ایران اسلامی خاری است در چشم آنهایی که نمی خواهند این حرکت مردم را ببینند.

 

انتهای متن/

منبع : سپاه فتح استان ک-و-ب