با حضور مسئولان استانی، ۱۸ گلزار شهید ساماندهی شده در شهرستان کهگیلویه افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از کهگیلویه، ظهر امروز و با حضور استاندار ۱۸ گلزار شهید ساماندهی شده در شهرستان کهگیلویه افتتاح شد.

به گزارش فارس از کهگیلویه، با حضور استاندار کهگیلویه و بویراحمد در روستای سنوگان، گلزار شهدای این روستا همزمان به نمایندگی از ۱۸ گلزار شهید شهرستان کهگیلویه در قالب ۲۴ مزار شهید افتتاح شد.

گفتنی است اعتبار در نظر گرفته شده برای افتتاح این تعداد گلزار شهید ۲۵۴ میلیون تومان بود که همزمان با دهه فجر انقلاب افتتاح شد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در این مراسم با بیان این‌که لازم است تا هر چه سریع‌تر گلزار شهدای در مناطق مختلف ساماندهی شوند، اظهار کرد: در نظام اسلامی موضوعی مهم‌تر از شهادت و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در کشور نداریم.

سید موسی خادمی افزود: شهدا خالصانه جان خود را در راه کشور و اسلام فدا کردند و امروز ما وظیفه داریم تا با همه بضاعت خود تفکر شهیدان را برای نسل جوان تبیین کنیم.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در بخش دیگری از اظهارات خود تنها بنیاد شهید را موظف به رفع مشکلات جامعه ایثارگری ندانست و گفت: همه دستگاه‌ها وظیفه دارند در راه تسهیل امور مربوط به ایثارگران و خانواده‌های آن‌ها اقدام کنند.

انتهای پیام/۸۲۰۱۶/

منبع : فارس نیوز