مدیرکل دفتر فنی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: با توجه به تکمیل نشدن مصلای گچساران و وجود برخی نقص‌های فنی در این مصلی برگزاری نماز در آن در حال حاضر به صلاح نیست.

به گزارش خبرگزای فارس از ، اولین جلسه شورای فنی با محوریت بررسی طرح‌های عمرانی شهرستان‌های باشت و در استانداری برگزار شد.

در ابتدای این جلسه پژمان نیک‌اقبالی با مثبت ارزیابی کردن جلسات شورای فنی در سال گذشته اظهار کرد: در سال جدید با رویکردی جدید به بازدید و روند اجرای طرح‌های عمرانی نگاه خواهد شد تا در سایه آن طرح‌های عمرانی با کیفیت و سرعت هرچه بیشتر به اتمام برسند.

معاون عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد اضافه کرد: بهبود عبور و مرور جانبازان و معلولین و لحاظ کردن پدافند غیرعامل در طرح‌های عمرانی از جمله مهم‌ترین موضوعاتی هستند که باید در اجرای طرح های عمرانی مد نظر باشند.

در ادامه این نشست سید حسین کاظمی با بیان اینکه ۱۱۱ طرح عمرانی در شهرستان‌های گچساران و باشت مورد بازدید کارشناسان و ناظران دفتر فنی استانداری قرار گرفتند بیان کرد: یکی از پروژه‌هایی که با حساسیت‌های زیاد همراه بوده و هست مصلای گچساران است.

مدیرکل دفتر فنی استانداری کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: این طرح در ابتدا در اختیار اوقاف و امور خیریه بود پس از بروز مشکلاتی که به دنبال داشت به راه و شهرسازی واگذار شد.

وی با بیان اینکه این مصلی هنوز تکمیل نشده است، تصریح کرد: متاسفانه وجود برخی نواقص فنی در این پروژه از جمله گنبد آن باعث وجود خطرات نهفته برای نمازگزاران خواهد شد که امیدواریم که مسئولان با حساسیت بیشتری به موضوع نگاه کنند و تا تکمیل و رفع نواقص فنی از برگزاری مراسم در این مصلی اجتناب کنند.

این مسئول در دفتر فنی استانداری کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: ما با تمام توان سعی خواهیم کرد مسئولان شهرستان از خطراتی که مردم را تهدید می‌کند آگاه کنیم و انتظار داریم که تا تکمیل و رفع نقص از مصلی با ما همکاری کنند.

انتهای پیام/۸۲۰۰۸/ط۳۰

منبع : فارس نیوز