برخی از مدیرانی کلی که از خارج از استان کهگیلویه و بویراحمد برای پذیرش مسئولیت به این استان آورده می شوند فارغ از توانمندی های مدیریتی آنها اما در اکثر مواقع گمنام و بدون نام و نشان هستند.

یاسوج۲۴ -: برخی از مدیرانی کلی که خارج از استان برای پذیرش مسئولیت به این استان آورده می شوند فارغ از توانمندی های مدیریتی آنها، اما در اکثر مواقع افرادی گمنام و بدون نام و نشان هستند.

هنگام انتصاب این مدیران کل برای پیدا کردن بیوگرافی و عملکرد مدیریتی آنها باید ساعت ها در فضای مجازی و اینترنت به جستجو پرداخت و آخر سر نیز دست خالی صفحه نمایشگر را ببندی و عطای بیوگرافی را به لقایش ببخشی.

برخی از این مدیران کل نیز که به قول خودشان در مسئولیت های زیادی خارج از استان کهگیلویه وبویراحمد به ایفای نقش پرداخته اند نیز در اینترنت نام و نشانی از آنها نیست.

در نگاه اول این ذهنیت برای مخاطب و خبرنگاران تداعی می شود که آیا در مسئولیت هایی که به این مدیران واگذار شده است تا به حال نشست خبری با اصحاب رسانه برگزار کرده اند.؟

آیا گزارش عملکردی با حضور اصحاب رسانه در محل خدمت خود در خارج از استان ارائه داده اند که تصویری از این نشست ها توسط خبرنگاران و عکاسان منتشر شود؟

در بسیاری از مواقع پاسخ خیر است، زیرا از این مدیران و چهره مبارکشان در گوگل و جستجوگرهای اینترنت نام و نشان و تصویری به چشم نمی خورد.

در ماه های اخیر و ماه کنونی نیز مدیرانی برای قبول مسئولیت در برخی دستگاه های اجرایی به این استان آمده اند که می توان با یک جستجوی ساده در فضای مجازی و اینترنت از گمنامی و بی نام و نشان بودن آنها باخبر شد.

گاهی اصحاب رسانه برای پیدا کردن تصویری از چهره مدیران کل جدید استان کهگیلویه و بویراحمد که به نوعی غیر بومی محسوب می شوند ساعت ها در اینترنت به جستجو می پردازند و اما دریغ از یک عکس که بتوان برای خبر انتصاب آقای مدیرکل جدید منتشر کرد.

نبود عکس از مدیران کل انتصاب شده در کهگیلویه و بویراحمد در فضای اینترنت خود می تواند بیانگر حرف های زیادی باشد که ناکارآمدی مدیران کل و ارتباط ضعیف با اصحاب رسانه را می رساند.

بسیاری از مدیران کل غیربومی که در استان خود نام و نشانی از آنها نیست هنگامی که در کهگیلویه و بویراحمد به کار گرفته می شوند پس از مدتی از سوی رسانه ها، خبرنگاران فعال و سخت کوش این استان به جامعه شناسانده شده و در فضای اینترنت می توان صدها عکس متنوع از آنها پیدا کرد.

از این دست مدیران می توان به نمونه های زیادی در استان کهگیلویه و بویراحمد اشاره کرد که به طور کاملا ناشناخته به این استان می آیند و پس از گذشت چند سالی از دوره مدیریت شان شناخته و مطرح می شوند و برای پذیرش رده های بالاتر مدیریتی در کشور از این استان می روند. /