دفتر رئیس‌جمهوری منتخب گمانه‌زنی‌ها و پیش‌بینی‌های مطرح شده درباره کابینه یازدهم را شایعه دانست.

کابینه دولت روحانی

کابینه دولت

سایت مردم استان (ک و ب): فتر امور رسانه‌های دفتر رئیس‌جمهور منتخب عصر جمعه با صدور اطلاعیه‌ای متذکر شد که گمانه‌زنی ها و پیش بینی های منتشر شده در مورد اعضای و همچنین کارگروه‌ها و کمیته‌های مشورتی صحت ندارد و شایعه است.

 
دفتر امور رسانه‌های دفتر رئیس‌جمهور منتخب در این اطلاعیه‌ای خاطرنشان کرده است که طبیعتا پس از هر انتخاباتی گمانه‌زنی‌ها و پیش‌بینی‌ها توسط اشخاص و رسانه‌ها صورت می‌پذیرد و بعضا به شکل شایعه گسترش می‌یابد.
 
این دفتر برای تنویر افکار عمومی اعلام کرد که هیچ یک از این گمانه‌زنی‌ها و پیش‌بینی‌ها که اخیرا درباره کابینه منتشر می‌شود صحت ندارد.
 
در ادامه این اطلاعیه آمده است: دولت یازدهم دولتی فراجناحی و بر مبنای شایسته‌سالاری است که با بهره‌گیری از نیروهای کارآمد تشکیل می‌شود و هرگونه اطلاع‌رسانی لازم در این زمینه بر اساس زمان‌بندی در نظر گرفته شده توسط دفتر امور رسانه‌های دفتر رئیس‌جمهوری منتخب در اختیار افکار عمومی قرار می‌گیرد.
 
دفتر امور رسانه‌های دفتر رئیس‌جمهوری منتخب در پایان از همه دست‌اندرکاران اطلاع‌رسانی در سراسر کشور تقاضا کرد که فقط اطلاعیه‌های صادره از سوی این دفتر را مورد استناد قرار دهند و از انتشار هرگونه گمانه‌زنی و پیش‌بینی‌ها خودداری کنند.