درششمین روز از هفته نیروی انتظامی گلزار شهدای شهر سی سخت غبارروبی و عطر‌افشانی شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه فتح، صبح امروز همزمان با ششمین روز از هفته ناجا مراسم غبارروبی و گلباران قبور پاک و مطهر شهدای شهرسی سخت با حضور فرماندار، امام جمعه‌، فرماندهان نظامی و انتظامی‌، کارکنان نیروی انتظامی و سپاه پاسداران و همچنین اعضای شورای اداری این شهرستان برگزار شد.

امیر صالح موسوی مسئول عقیدتی نیروی انتظامی شهرستان دنا در این آیین اظهار داشت: هدف از گلباران قبور مطهر شهیدان تجدید میثاق با شهدا، یادآوری رشادت‌ها و دلاوری‌های ‌نیروی انتظامی و زنده کردن فرهنگ شهید و شهادت است.

 

وی افزود: آسودگی و امنیت امروز جامعه مرهون رشادت‌ها و دلاوری‌‌های شهدا و رزمندگانی است که با نثار جان خود دشمن تا دندان مسلح را از خاک پاک کشورمان بیرون راندند و جان خود را در این راه در طبق اخلاص نهادند.

موسوی تصریح کرد: دلاور‌مردان نیروی انتظامی هم در دوران دفاع مقدس و هم در دوران بعد از آن در تمام‌ صحنه‌ها و حوادث به ویژه در مصاف با اشرار و سوداگران مرگ که در جنگی دیگر با مردم بودند، با فداکاری و از خودگذشتگی در راه حفظ و دفاع از آرمان‌های اسلام‌، انقلاب و ولایت جان خود را فدا کردند تا بدین وسیله زمینه امنیت و آسایش جامعه را در کنار حفاظت از دستاوردهای انقلاب رقم بزنند.

وی گفت: ما به شهدا‌ و آرمان آنان نیازمندیم، لذا باید جوانان و کسانی که شهدا را درک نکرده‌اند بیشتر با شهدا آشنا کنیم، اینجاست که انتقال پیام شهدا به نسل جوان موجب خنثی شدن توطئه دشمنان در عرصه جنگ فرهنگی می‌شود.

به گزارش سفیردنا، شهرستان دنا در دوران دفاع مقدس وبعداز آن بیش از ۱۲۰ شهید را تقدیم اسلام و انقلاب نموده است.

 

انتهای متن

منبع : سپاه فتح استان ک-و-ب