رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان لنده با گلایه از عدم حضور مسئولان شهرستانی در جشنواره فرهنگی ورزشی گفت: اهمیت دادن به ورزش اهمیت به جوانان و سلامت جامعه است.

به گزارش خبرگزاری فارس از لنده، عین‌الله دهقان در جشنواره فرهنگی ورزشی ولایت با اشاره به جایگاه ورزش در مجامع بین‌المللی گفت: ورزش یکی از زیربنایی‌ترین مقدمات سلامت در جامعه است که همه بر اهمیت آن واقف هستند.

وی به حضور چشمگیر جوانان لنده‌ای در مسابقات مختلف ورزشی اشاره کرد و گفت: از دیرباز جوانان لنده‌ای به صورت گسترده در مسابقات مختلف فرهنگی و ورزشی دارای مقام و جایگاه بوده و حرف اول را در استان می‌زدند.

دهقان به فوتبال لنده اشاره کرد و گفت: یشکسورت فوتبال لنده‌ای برای همه هم‌استانی‌ها شناخته شده‌ هستند.

وی به حضور چشمگیر بانوان در مسابقات مختلف اشاره کرد و افزود: امروزه هم به تبع گذشته حضور جوانان در مسابقات مختلف ورزشی از جمله کونگ‌فو، کاراته، کشتی، هندبال، والیبال، فوتبال و … پررنگ است.

دهقان به کسب مقام‌ها و عناوین کشوری اشاره کرد و گفت: ما در مسابقات کشوری کونگ‌فو بیش از ۱۲ مقام برتر کشوری داشتیم که این خود نشان از جایگاه ما در ورزش استان دارد.

وی در ادامه به کمبود اعتبارات اشاره کرد و گفت: هیچ‌گونه اعتباری در سال ۹۱ و ۹۲ به اداره ورزش و جوانان شهرستان لنده تخصیص داده نشده است.

دهقان یادآور شد: کمبود اعتبار تاکنون نتوانسته مانع پیشرفت و ترقی ورزش شهرستان شود و هر روز شاهد درخشش جوانان این شهرستان در مسابقات مختلف هستیم.

وی در ادامه از عدم حضور مسئولان در این جشنواره گلایه کرد و گفت: مسئولان باید بیش از گذشته به ورزش اهمیت دهند و با حضور خود در برنامه های ورزشی موجبات دلگرمی جوانان را فراهم سازند.

انتهای پیام/۸۲۰۱۳/غ۳۰

منبع : خبرگزاری فارس