امام جمعه موقت دیشموک گفت: گروه تروریستی داعش در جهان اسلام محکوم است.

به گزارش خبرگزاری فارس از دیشموک، حجت‌الاسلام قدرت‌الله خرم‌روز ظهر امروز در خطبه‌های نماز عبادی سیاسی این هفته با توصیه خود و نمازگزاران به تقوای الهی با بیان این‌که بی‌اعتنایی به نماز باعث مشکلاتی در زندگی انسان می‌شود، اظهار کرد: انسان نباید حتی در جنگ از خواندن نماز غافل شود.

وی افزود: نماز باعث روشنی چشم پیغمبر است اگر کسی نماز را سبک بشمارد به بلا گرفتار می‌شود.

امام جمعه موقت دیشموک عنوان کرد: کسانی که به نماز به عنوان تکلیف و خواست الهی بی‌توجهی کنند و آن را کوچک بشمارند خداوند نیز به خواسته‏ها و اعمال آنان توجهی نخواهد داشت.

وی گفت: امام صادق (ع) می‌فرماید هر زن و مردی که به نمازش بی‌اعتناء باشد خداوند او را به پانزده چیز مبتلا می‌سازد و قبر بر او تنگ و تاریک می‌گردد.

حجت‌الاسلام خرم‌روز بیان کرد: بی‌اعتنایی به نماز باعث می‌شود برکت از عمر و زرق و روزی انسان گرفته شود و دعایش مستجاب نمی‌شود.

این مسئول گروه تروریستی داعش را محکوم خواند و گفت: جهان اسلام جنایات و قتل عام ۱۷۰۰ نفر از دانشکده نیروی هوایی توسط گروه تروریستی داعش محکوم می‌کند.

امام جمعه موقت دیشموک، سالروز تشکیل سازمان تبلیغات اسلامی به دستور امام خمینی (ره)  از مهمترین سازمان‌ها دانست و به اهمیت این سازمان به حمایت از هیئت‌های مذهبی پرداخت.

انتهای پیام/۸۲۰۰۹/ل۱۰

منبع : فارس نیوز