در سالروز پیوند حوزه و دانشگاه، بزرگان این دو نهاد تاثیرگذار کشور به میزبانی دانشگاه یاسوج گرد هم آمدند.

به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج، در آستانه فرا رسیدن سالروز پیوند حوزه و دانشگاه، امشب به همت نهاد نمایندگی ولی‌فقیه در مراکز آموزش عالی کهگیلویه و بویراحمد و بسیج طلاب سپاه فتح مراکز نکوداشت این روز در دانشگاه یاسوج برگزار شد.

در این مراسم که در سالن شهید چمران دانشگاه یاسوج برگزار شد، تنی چند از مسئولان استانی از جمله آیت‌الله سید شرف‌الدین ملک‌حسینی، نماینده ولی فقیه، فتاح محمدی معاون سیاسی استاندار و رؤسای دانشگاه‌های این استان حضور داشتند.

در این مراسم، کلیپ‌هایی از فرمایشات امام راحل و مقام معظم رهبری در خصوص اهمیت وحدت حوزه و دانشگاه به نمایش درآمد و هر یک از سخنرانان به تبیین ابعاد شخصیتی شهید آیت‌الله دکتر محمد مفتح، پایه‌گذار طرح وحدت حوزه و دانشگاه پرداختند.

در این نشست، آیت‌الله ملک‌حسینی، کرم جانی‌پور رئیس دانشگاه آزاد یاسوج، حجت‌الاسلام حافظ ثابت نماینده ولی‌فقیه در دانشگاه یاسوج و همچنین رضا چمن در خصوص لزوم توجه بیشتر به مقوله وحدت حوزه و دانشگاه سخنانی ایراد کردند.

در این مراسم همچنین محمد طاهری دبیر سابق انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه یاسوج به نمایندگی از دانشجویان نظرات و پیشنهادات خود را ارائه کرد.

انتهای پیام/۸۲۰۰۵/غ۱۰

منبع : خبرگزاری فارس