مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان چرام از کمک ۷۵ میلیون ریالی در قالب پوشاک و موادغذایی به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد بخش سرفاریاب این شهرستان خبر داد.

چرام از حضور حجت الاسلام بزرگواری نماینده مردم کهگیلویه ، بهمئی ، چرام ، لنده در مجلس شورای اسلامی ، نیک روز فرماندار شهرستان چرام ، دانائی نیکو بخشدار سرفاریاب و تیم کارشناسان کمیته امداد چرام از روستای سادات امام زاده علی (ع) بخش سرفار…

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان چرام از کمک ۷۵ میلیون ریالی در قالب پوشاک و موادغذایی به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد بخش سرفاریاب این شهرستان خبر داد.

چرام از حضور حجت الاسلام بزرگواری نماینده مردم کهگیلویه ، بهمئی ، چرام ، لنده در مجلس شورای اسلامی ، نیک روز فرماندار شهرستان چرام ، دانائی نیکو بخشدار سرفاریاب و تیم کارشناسان کمیته امداد چرام از روستای سادات امام زاده علی (ع) بخش سرفاریاب خبرداد .

به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان، نماینده مردم شهرستانهای کهگیلویه،چرام، بهمئی و لنده در مجلس شورای اسلامی در بازدید از روستای سادات امامزاده علی بخش سرفاریاب شهرستان چرام با حضور فرماندار، بخشدار و کارکنان کمیته امداد شهرستان، ضمن تقدیر و تشکر از کمیته امداد، گفت: خدمات کمیته امداد در حمایت از نیازمندان و محرومان جامعه قابل تقدیر است و از همه مردم و مسئولین ادارات خواهانیم تا این نهاد مقدس را در راه پیشبرد اهداف خود یاری نمایند.

حجه الاسلام سیدعلی محمد بزرگواری دستگیری از نیازمندان را سیره ائمه اطهار عنوان کرد و اظهارداشت: کمیته امداد به دستور امام راحل و با هدف کمک به قشر محروم و نیازمند جامعه تاًسیس شد و رسالت بزرگی بر عهده امدادگران این نهاد می باشد.

مدیرکمیته امداد شهرستان چرام در این بازدید گفت: توجه ویژه به مناطق محروم در دستور کار کمیته امداد بوده و در همین راستا در این بازدیدها معضلات و نیازهای مددجویان و نیازمندان از نزدیک مورد بررسی قرار می گیرد.

علی حسن مظاهری تصریح کرد: در این بازدید از طرف نماینده شهرستان در مجلس، مبلغ ۱۵ میلیون ریال در قالب پوشاک به دانش آموزان نیازمند اهداء شد.

وی افزود: همچنین مقدار ۲۰۰ بسته سبد غذایی به ارزش ۶۰ میلیون ریال بین مردم نیازمند روستا توزیع شد.

مظاهری با بیان اینکه در سال جاری این چهارمین بازدید از مناطق محروم با حضور مسئولین است، خواهان تعامل و وحدت همه دستگاهها و ادارات در رفع مشکلات نیازمندان شد.

 

منبع : کمیته امداد امام خمینی استان ک-و-ب