مدیر کمیته امدادامام خمینی(ره) شهرستان کهگیلویه از برگزاری جشن عاطفه ها و تشریح اقدامات شش ماهه اول سال جاری کمیته امداد شهرستان قبل از خطبه های نماز جمعه شهر دهدشت خبر داد.

به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان، عنایت رحیمی نیا در جمع نمازگزاران شهردهدشت گفت: کمیته امداد شهرستان با ۳۲ سرفصل کاری در راستای توانمند سازی فکری و خود اتکایی ایتام و محرومین جامعه، د…

مدیر کمیته امدادامام خمینی(ره) شهرستان کهگیلویه از برگزاری جشن عاطفه ها و تشریح اقدامات شش ماهه اول سال جاری کمیته امداد شهرستان قبل از خطبه های نماز جمعه شهر دهدشت خبر داد.

به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان، عنایت رحیمی نیا در جمع نمازگزاران شهردهدشت گفت: کمیته امداد شهرستان با ۳۲ سرفصل کاری در راستای توانمند سازی فکری و خود اتکایی ایتام و محرومین جامعه، در حال خدمت است.

وی بیان داشت: هر ساله با آغاز سال تحصیلی جدید جشن عاطفه ها به منظور کمک به دانش آموزان بی بضاعت برگزار می گردد و امسال نیز همچون سالهای گذشته این نهاد با برپایی ۲۱۰پایگاه ثابت و سیار از روز چهارشنبه در مدارس و پنجشنبه در مراکز شهرها و روستاها و جمعه در میعادگاههای نماز جمعه و جماعت اقدام به جمع آوری کمک های نقدی وغیرنقدی مردم شریف شهرستان کهگیلویه نمودند.

رحیمی نیا افزود: قریب به۶ هزار دانش آموز تحت حمایت و بی بضاعت در شهرستان کهگیلویه وجود دارد که با توجه به آغاز سال تحصیلی، نیازمند کمک های همه جانبه مردم شریف می باشند.

مدیر کمیته امداد شهرستان کهگیلویه ضمن ارائه گزارش اقدامات انجام شده در شش ماهه اول سال جاری توسط این نهاد، اظهار کرد: تمامی کمک های نقدی و جنسی مردم نوعدوست شهرستان در اسرع وقت به دست دانش آموزان بی بضاعت خواهد رسید.

وی ضمن تشکر از دفتر امام جمعه شهر دهدشت، از همه خیرین و مردم شریف که در جشن های متفاوت و برنامه های اجرایی این نهاد در طول سال همکاری می نمایند تشکر کرد.

 

منبع : کمیته امداد امام خمینی استان ک-و-ب