مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان کهگیلویه از اعطای ۸۴۶فقره وام قرض الحسنه به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد این شهرستان واقشار آسیب پذیر درشش ماه گذشته خبر داد.

به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان، عنایت رحیمی نیا گفت: سیاست کلی این نهاد توانمند کردن خانواده های تحت حمایت می باشد و در این راستا در طول سال خدمات مختلفی به صوت هدفمند به مددجویان ارائه می …

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان کهگیلویه از اعطای ۸۴۶فقره وام قرض الحسنه به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد این شهرستان واقشار آسیب پذیر درشش ماه گذشته خبر داد.

به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان، عنایت رحیمی نیا گفت: سیاست کلی این نهاد توانمند کردن خانواده های تحت حمایت می باشد و در این راستا در طول سال خدمات مختلفی به صوت هدفمند به مددجویان ارائه می دهد.

وی اظهار داشت: در همین زمینه به خانواده های مددجویان تحت حمایت با توجه به توانایی و داشتن شرایط و ظرفیت های موجود هر منطقه وام خودکفایی و قرض الحسنه کارگشایی پرداخت می شود.

رحیمی نیا تصریح کرد: به همین منظور درشش ماه اول سال جاری ۸۴۶ فقره وام کارگشایی با اعتباری بالغ بر ۷ میلیارد و ۴ میلیون ریال به واجدین شرایط پرداخت شد.

وی افزود: وامهای قرض الحسنه کارگشایی جهت رفع احتیاجات ضروری اشخاص از قبیل هزینه های درمان، ازدواج، تعمیر و تأمین مسکن، بدهکاری های مالی، کمک هزینه های تحصیل و… با در نظر گرفتن تمامی شرایط و رعایت اولویت ها و استحقاقها و اخذ تعهدات و ضمانت های معتبر به واجدین شرایط پرداخت خواهد شد.

مدیرکمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان کهگیلویه تصریح کرد: درسال گذشته به منظور کمک به اشتغال و خوداتکایی خانواده ها اقدام به اعطای وامهای خوداشتغالی و خودکفایی در تمامی زمینه ها نموده که بسیاری از خانواده های تحت حمایت به مرحله خودکفایی رسیده و از گردونه حمایت خارج شدند.

 

منبع : کمیته امداد امام خمینی استان ک-و-ب