مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان چرام از پرداخت ۲۰ مورد هدیه ازدواج به تازه دامادهای زیر پوشش کمیته امداد این شهرستان خبر داد .

به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان، علی حسن مظاهری گفت: کمیته امداد در طول سال خدمات متفاوتی به مددجویان ارائه می دهد و یکی از این خدمات پرداخت جهیزیه به نوعروسان و هدیه ازدواج به دامادهای تحت حمایت برای شروع زندگی مشترک می …

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان چرام از پرداخت ۲۰ مورد هدیه ازدواج به تازه دامادهای زیر پوشش کمیته امداد این شهرستان خبر داد .

به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان، علی حسن مظاهری گفت: کمیته امداد در طول سال خدمات متفاوتی به مددجویان ارائه می دهد و یکی از این خدمات پرداخت جهیزیه به نوعروسان و هدیه ازدواج به دامادهای تحت حمایت برای شروع زندگی مشترک می باشد.

وی اظهار داشت : یکی از سیاستهای کمیته امداد ترویج ازدواج آسان و فراهم کردن امکانات مورد نیاز زوجهای جوان به منظور توانمندسازی خانواده های تحت حمایت است.

مظاهری گفت: در همین راستا در آبان ماه سال جاری ۲۰ مورد هدیه ازدواج با اعتباری بالغ بر ۴۰ میلیون ریال به نودامادهای تحت حمایت این نهاد پرداخت شد.

مدیر کمیته امداد شهرستان چرام با اشاره به برگزاری کلاسهای آموزشی قبل از ازدواج برای زوج های جوان، گفت: با برگزاری کلاسهای آموزشی قبل از ازدواج توسط مربیان کار آزموده جهت جوانان تحت حمایت از بروز طلاق و اختلافات خانوادگی و سایر آسیبهای اجتماعی تا حدود زیادی جلوگیری می شود.

 

منبع : کمیته امداد امام خمینی استان ک-و-ب