گزارش تصوری

گزارش تصوری

قائم مقام کمیته امداد امام خمینی(ره) استان، گفت: هرگونه خدمت در مناطق محروم و دورافتاده استان بخصوص خدمات و برنامه های فرهنگی از اهمیت خاصی برخوردار است.

به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان، ارسلان جلال فرد به همراه جمعی از مسئولین در بازدید از منطقه محروم جلاله از حوزه پاتاوه شهرستان دنا، گفت: ستاد مناطق محروم کمیته امداد، سرکشی از مناطق محروم را جهت حل مشکلات نیازمندان و محرومیت زدایی از این مناطق در دستور کار خود دارد.

وی در بازدید از مدرسه ابتدایی روستای جلاله گفت: هرگونه خدمت در مناطق محروم و دورافتاده استان از اهمیت خاصی برخوردار و بخصوص خدمت فرهنگی و کار فرهنگی در مناطق محروم از اولویت ویژه ای برخوردار است.

جلال فرد اظهار داشت: در بازدید از ۳۰ خانواده در این منطقه به صورت چهره به چهره مشکلات و نیازمندی های خانواده ها بررسی و پیگیری های لازم صورت پذیرفت.

وی تصریح کرد: اشتغال مهمترین نیاز جامعه است و هدف اصلی کمیته امداد  توانمند سازی خانواده های مددجو در تمامی عرصه ها بخصوص از طریق اشتغال زایی در این مناطق می باشد.

جلال فرد گفت: امید است با همیاری و همکاری مسئولین استانی و شهرستانی بتوانیم از بار مشکلات نیازمندان جامعه کاسته و آنها را به سمت خودکفایی و استقلال سوق دهیم.

در این بازدید به تمام خانواده های تحت حمایت منطقه جلاله سبدغذایی شامل برنج، روغن، ماکارونی، رب گوجه با مبلغ ۳۰ میلیون ریال اهداء شد. و همچنین مقرر شد کفش و پوشاک و لوازم التحریر با همکاری نیروی انتظامی استان، بین دانش آموزان این منطقه توزیع و براساس اولویت ها و نیاز مددجویان و شرایط منطقه به مددجویان تسهیلات اشتغال پرداخت شود.

 

منبع : کمیته امداد امام خمینی استان ک-و-ب