مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان کهگیلویه از اجرای طرح مفتاح الجنه باسرکشی از ۳۴ خانواده تحت حمایت کمیته امداد این شهرستان در دهه کرامت خبر داد.

به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان، عنایت رحیمی نیا گفت: مفتاح الجنه به معنای کلید بهشت است که در این طرح کمیته امداد با همراهی ائمه جمعه، مسئولین ادارات و نهادهای دولتی استان و شهرستان و خیرین اقدام به بازدید…

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان کهگیلویه از اجرای طرح مفتاح الجنه باسرکشی از ۳۴ خانواده تحت حمایت کمیته امداد این شهرستان در دهه کرامت خبر داد.

به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان، عنایت رحیمی نیا گفت: مفتاح الجنه به معنای کلید بهشت است که در این طرح کمیته امداد با همراهی ائمه جمعه، مسئولین ادارات و نهادهای دولتی استان و شهرستان و خیرین اقدام به بازدید از منازل ایتام و مددجویان می نماید.

وی اظهار داشت: در این بازدیدها مسئولان ضمن دیدار چهره به چهره با نیازمندان و همنشینی و مصاحبت با آنان، ازنزدیک مشکلات آنان را بررسی و جهت رفع آنها اقدامات لازم را در حد توان انجام می دهند.

رحیمی نیا تصریح کرد: در همین راستا در دهه کرامت طی جلسات مختلف و با حضور برخی از خیرین و مسئولین ادارات شهرستان از ۳۴ خانوار تحت حمایت کمیته امداد شهرستان بازدید بعمل آمد.

که در این زمینه بالغ بر۲۵میلیون ریال کمک نقدی و غیرنقدی صورت گرفت .

وی از تمامی مسئولین ادارات و خیرین گرانقدری که در این طرح با کمیته امداد همکاری صمیمانه داشتند تشکر نمود و بیان داشت: در راستای اجرای این طرح بالغ بر ۲۵ میلیون ریال به نیازمندان به صورت نقدی و غیرنقدی مساعدت شد.

 

منبع : کمیته امداد امام خمینی استان ک-و-ب