مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان چرام از نواختن زنگ عاطفه ها با حضور مسئولین شهرستانی در دبیرستان دخترانه عفت این شهرستان خبر داد.

به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان، علی حسن مظاهری در مراسمی که به همین مناسبت با حضور مسئولین در چرام برگزار شد گفت گفت : همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید با هدف کمک به دانش آموزان نیازمند و ایجاد همبستگی بین دانش آموزان، …

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان چرام از نواختن زنگ عاطفه ها با حضور مسئولین شهرستانی در دبیرستان دخترانه عفت این شهرستان خبر داد.

به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان، علی حسن مظاهری در مراسمی که به همین مناسبت با حضور مسئولین در چرام برگزار شد گفت گفت : همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید با هدف کمک به دانش آموزان نیازمند و ایجاد همبستگی بین دانش آموزان، زنگ عاطفه ها در شهرستان چرام نواخته شد.

وی اظهار داشت: ۶۰ پایگاه ثابت وسیار جشن عاطفه ها در میادین، معابر اصلی ، مدارس ومساجد درسطح شهرستان به آماده جمع آوری کمک های مردمی به این جشن هستند.

مظاهری شعار امسال جشن عاطفه ها را کرامت علوی ، جهاد اقتصادی و مهرورزی عنوان کرد و افزود: امسال در مدارس برای جمع آوری هدایای دانش آموزان نیکوکار بیش از ۴۰ صندوق توزیع شده است.

وی افزود: در همین راستا نیز با آغاز تبلیغات جشن عاطفه ها تعداد ۵ هزار پاکت در قالب طرح یاوران امداد بین دانش آموزان مدارس توزیع شد تا کمک های نقدی خود را جهت دانش آموزان بی بضاعت اهداء نمایند.

مدیر کمیته امداد شهرستان چرام اظهار داشت : درآمدهای حاصل از کمکهای مردمی و دانش آموزان بلاقاصله با اولویت دانش آموزان نیازمند در همان مدارس توزیع خواهد شد .

مظاهری با بیان اینکه هرساله بخش عمده ای از کمکهای جشن عاطفه ها از طریق مشارکت دانش آموزان و خانواده های آنها بدست می آید ، از مردم خیر و نوعدوست دعوت کرد تا با حضور خود در جشن عاطفه ها همچون سنوات گذشته این نهاد را در یاری رساندن به نیازمندان و محرومین به ویژه دانش آموزان کمک کنند.

 

منبع : کمیته امداد امام خمینی استان ک-و-ب