به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان، مدیرکل کمیته امداد استان در نشستی با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار، صدا و سیما و دبیر حزب مؤتلفه اسلامی استان و جمعی از امدادگران، با تسلیت ایام محرم و درگذشت حاج حبیب الله عسکر اولادی نماینده ولی فقیه در کمیته امداد، اظهار داشت: حاج حبیب الله عسکر اولادی ، یار دیرین امام و مجاهد و مبارزی خستگی ناپذیر و کوشا و فعال در تمامی صحن…

به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان، مدیرکل کمیته امداد استان در نشستی با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار، صدا و سیما و دبیر حزب مؤتلفه اسلامی استان و جمعی از امدادگران، با تسلیت ایام محرم و درگذشت حاج حبیب الله عسکر اولادی نماینده ولی فقیه در کمیته امداد، اظهار داشت: حاج حبیب الله عسکر اولادی ، یار دیرین امام و مجاهد و مبارزی خستگی ناپذیر و کوشا و فعال در تمامی صحنه ها بود.

عبدالمجید فرهادی تصریح کرد: شأن حاج آقا عسکر اولادی بسیار بالا و فراجناحی است و می طلبد مجلسی برای بزرگداشت یاد و خاطره ایشان در استان برپا شود.

وی بیان داشت: این یار وفادار امام (ره) و مقام معظم رهبری در میدان عمل و در راه خدمت به محرومین و نیازمندان همواره پیشگام بود و زندگی خود را وقف خدمت به درماندگان و نیازمندان نمود .

فرهادی اظهار داشت: به منظور بزرگداشت یاد و خاطره این یاور محرومین و مفسر قرآن، مجلس ختمی در روز سه شنبه ۲۱ آبان ماه ۱۳۹۲ از ساعت ۱۰ صبح در حسینیه ثارالله سپاه پاسداران واقع در خیابان ارتش جنب سپاه شهرستان بویراحمد برگزار می گردد.

وی افزود: این مراسم با محوریت کمیته امداد امام خمینی(ره) و همکاری دفتر نماینده ولی فقیه، دفتر امام جمعه، استانداری، صدا و سیما، آموزش و پرورش، سپاه پاسداران، حزب مؤتلفه اسلامی، جبهه پیروان خط امام و قشرهای مختلف مردم برگزار می شود.

مدیرکل کمیته امداد استان یادآور شد: در این مراسم علاوه بر سخنرانان استانی، حمیدرضا ترقی دبیر و عضو شورای مرکزی کمیته امداد کشور، سخنران مراسم خواهد بود.

فرهادی از عموم مردم مؤمن و خداجوی استان جهت شرکت در این مراسم معنوی دعوت بعمل آورد.

 

منبع : کمیته امداد امام خمینی استان ک-و-ب