مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان بهمئی از کمک بیش از ۸۵ میلیون ریالی حامیان به ایتام تحت پوشش کمیته امداد این شهرستان خبر داد.

به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان، محمد محمدی گفت: حامیان ایتام همواره یاریگر کمیته امداد بوده و این نهاد…

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان بهمئی از کمک بیش از ۸۵ میلیون ریالی حامیان به ایتام تحت پوشش کمیته امداد این شهرستان خبر داد.

به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان، محمد محمدی گفت: حامیان ایتام همواره یاریگر کمیته امداد بوده و این نهاد را در راستای رفع نیازها و مشکلات نیازمندان و به خصوص ایتام یاری نموده اند.

وی اظهار داشت: به همین منظور در سه ماهه دوم سال جاری حامیان طرح اکرام ایتام بیش از ۸۵ میلیون ریال به ایتام تحت پوشش کمیته امداد کمک کرده اند.

محمدی تصریح کرد: این کمک ها جهت تعمیر مسکن، تأمین جهیزیه و لوازم خانگی، هزینه های آب، برق و گاز به ایتام پرداخت شد.

وی بیان داشت: با توجه به آغاز سال تحصیلی و اینکه دانش آموزان یتیمی در مدارس شهرستان و استان وجود دارد که از نعمت پدر و یا پدر و مادر بی بهره می باشند ضروری است که مومنین خداجو در راستای حل مشکلات آنها گامی برداشته تا این ایتام بتوانند همانند سایر دانش آموزان بدون دغدغه درس بخوانند.

مدیر کمیته امداد شهرستان بهمئی، تعداد ایتام تحت پوشش این شهرستان را ۳۰۴ نفر برشمرد و گفت: در حال حاضر ۳۲۳ حامی با سرانه میانگین ۴۰۰ هزار ریال برای هر یتیم، سرپرستی آنها را عهده دار هستند.

محمدی توسعه عدالت اجتماعی و رفع فقر را از مهمترین اهداف طرح اکرام ایتام کمیته امداد عنوان کرد.

 

منبع : کمیته امداد امام خمینی استان ک-و-ب