یاسوج ۲۴: امروز ظهر مجمع انتخابات ، شیرجه و واترپلوی کهگیلویه و بویراحمد با حضور محسنرضوانی، رئیس فدراسیون و علی باقری، مسوول مجامع وزارت ورزش و جوانان در یاسوج تشکیل شد.

سه کاندیدای این مجمع آقایان پژمان بارون‌زاده، سید اسلام‌الدین حسینی و امین محمدی بودند که با انصراف امین محمدی انتخابات با حضور دو کاندیدای دیگر انجام گرفت.

از ۱۹ عضو دارای حق رأی در این مجمع انتخاباتی ۱۶ نفر در این مجمع حاضر و رأی‌گیری با حضور آنها برگزار شد.

پس از برگزاری انتخابات و جمع‌آوری آرا از ۱۶ رای ماخوذه ۱۳ رای به نام پژمان بارون‌زاده و سه رای به نام سید اسلام‌الدین حسینی بود که در نهایت بارون‌زاده به عنوان رئیس هیات شنا، شیرجه و واترپلوی کهگیلویه و بویراحمد به مدت چهار سال انتخاب و معرفی شد.

پژمان بارون‌زاده در این مجمع با اشاره به انواع مشکلات عدیده این رشته ورزشی در استان، اظهار کرد: در شش سال گذشته تا کنون هیچ هزینه ای را برای این از اداره کل نگرفتیم.

رئیس هیات شنا، شیرجه و واترپلوی استان با اشاره به اینکه علی‌رغم انواع مشکلات توانستیم ورزشکاران را رشد داده و در مسابقات متعددی حضور پیدا کنیم، ابراز داشت: برگزاری کلاس‌های آموزشی و اعزام ورزشکاران شنای استان به مسابقات از دیگر فعالیت‌های انجام شده طی این مدت بوده است.

وی با بیان اینکه همیشه بازیکن برای حضور در اردوی تیم ملی داریم، یادآور شد: استعدادهای زیادی در این استان در رشته‌های مختلف به خصوص شنا وجود دارد که باید شناسایی، تقویت و حمایت شوند.

وی نداشتن دفتر هیات را یکی دیگر از مشکلات مهم این هیات عنوان کرد و بیان داشت: امیدواریم فدراسیون در خصوص راه‌اندازی و اختصاص استخر، واگذاری تجهیزات و امکانات همکاری و حمایت کافی از این هیات را داشته باشد./فارس