گچساران- ایرنا- مسوول ستاد دهه فجرانقلاب اسلامی باشت گفت: ۱۴ کمیته تخصصی در این شهرستان برای اجرای برنامه های دهه فجر تشکیل و فعال شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت الاسلام اکبر ظهرابی روز پنجشنبه در نشست شورای اداری باشت افزود: این کمیته ها شامل ارتباطات و اطلاع رسانی، عمران، نظارت و ارزیابی، قرآن و مساجد و انجمن ها و هیات های مذهبی، دانشجویی، همیاری و تشکل های مردمی، فرهنگی وهنری، زنان و خانواده، اداری و کارگری و ورزشی است.

وی بیان کرد: وظیفه اصلی این کمیته ها برنامه ریزی برای با شکوهتر برگزارکردن مراسم دهه فجر ،تلاش برای حضور حداکثری مردم در این آیین ها و انتقال ارزشها و دستاوردهای انقلاب به نسل جوان و سوم انقلاب است.

ظهرابی تصریح کرد: برنامه های دهه فجر امسال باید بهتر از سال های گذشته برگزار شود و مردم و مسوولان در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن حضور گسترده ای داشته باشند.

فرماندار باشت نیز در این نشست گفت: با توجه به شرایط حاکم بر جامعه جهانی و نقش جمهوری اسلامی ایران در این میان، تمام برنامه های گرامیداشت دهه مبارک فجر باید حول محور استکبار ستیزی باشد.

سید موسی حسینی تقویت هویت ملی، استمرار و توسعه انقلاب اسلامی، بازشناسی نقش ولایت فقیه در حکومت اسلامی و تبیین پیشرفت ها و دستاوردهای علمی انقلاب اسلامی، را از مهم ترین اهداف برگزاری برنامه های دهه مبارک فجر اعلام کرد.

وی تصریح کرد: ترویج و صیانت از ارزش ها و دستاوردهای انقلاب رسالت مهمی برای مسوولان است.

فرماندار باشت گفت: متولیان امر باید با استفاده از امکانات موجود و با تعامل و همدلی برنامه های پر محتوا و دارای بار فرهنگی در این دهه برگزار کنند.

۷۴۶۱/۶۷۱

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبیر
<a href="mailto:' newsroom@.net

منبع : خبرگزاری ایرانا