مدیر کمیته امداد امام خمینی شهرستان بویراحمد از جمع آوری بیش از یک میلیارد ریال کمک‌های مردمی در جشن عاطفه‌های سال جاری در این شهرستان خبر داد.

زریر انصاری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در یاسوج به میزان درآمدهای حاصله از جشن عاطفه‌های امسال اشاره کرد و گفت: حضور چشمگیر مردم نوعدوست  شهرستان بویراحمد در تمامی برنامه‌های کمیته امداد مایه فخر و مباهات است.

مدیر کمیته امداد شهرستان بویراحمد اظهار کرد: مردم نیکوکار شهرستان با حضور در پایگاه‌های کمیته امداد بار دیگر ثابت کردند که به فکر محرومان و نیازمندان بوده و به این نهاد حمایتی اطمینان کامل دارند و همواره به یاد محرومان و مستضعفان هستند.

انصاری صریح کرد: در جشن عاطفه‌های سال جاری مردم و خیرین نیکوکار بیش از یک میلیارد و ۴۶۸ میلیون و ۵۵۱ هزار ریال به دانش‌آموزان نیازمند کمک کردند.

وی، اذعان داشت: تبلیغات و اجرایی شدن جشن عاطفه‌ها با بازگشایی مدارس آغاز و در روزهای دهم و یازدهم و دوازدهم مهر ماه به ترتیب در مدارس، پایگاه‌های کمیته امداد و میعادگاه‌های نماز جمعه صورت گرفت که استقبال از برنامه‌های امسال جشن عاطفه‌ها بسیار رضایت‌بخش بود.

مدیر کمیته امداد شهرستان بویراحمد با تشکر از حضور پرشور مردم در این جشن، گفت: امید است با برنامه‌ریزی‌های موثر شاهد حضور همگانی و مشارکت عمومی مردم در تمام برنامه‌های مشارکتی این نهاد باشیم.

انصاری تأکید کرد: کمک‌های جمع‌آوری شده از جشن عاطفه‌ها در اولین فرصت بین دانش‌آموزان نیازمند توزیع می‌شود.

این مسئول از صدا و سیما، نیروی مقاومت بسیج، آموزش و پرورش و کلیه کسانی که کمیته امداد را در اجرای برنامه‌های جشن عاطفه‌ها حمایت کردند تشکر و قدردانی کرد.

انتهای پیام/۸۲۰۱۱/

منبع : خبرگزاری فارس