به منظور ارتقای سطح علمی و فرهنگی دانشجویان دانشگاه آزاد دهدشت، تفاهم نامه همکاری بین کمیته امداد امام (ره) با این دانشگاه منعقد شد.

کمیته دانشگاهسایت مردم استان ( ک و ب): نیا، مدیر امام خمینی(ره) شهرستان کهگیلویه صبح امروز در نشست خبری از انعقاد تفاهم نامه همکاری بین و این نهاد حمایتی به منظور ارتقای سطح علمی و فرهنگی دانشجویان تحت حمایت خبر داد و گفت: این تفاهم نامه به منظور ارتقای سطح علمی و فرهنگی دانشجویان و بهره گیری از ظرفیت ها و همکاری دوجانبه در زمینه فعالیت های فرهنگی، پژوهشی، آموزشی و سایر موارد منعقد شد.

وی به مهم ترین موضوعات این تفاهم نامه اشاره کرد و گفت: تخفیف و تقسیط شهریه، بورسیه دانشجویان دکترا، انتقال دانشجویان به نزدیکترین دانشگاه محل سکونت، برخورداری دانشجویان تحت حمایت از کار دانشجویی و تسهیلات ویژه دانشجویان ممتاز، اولویت سفرهای زیارتی عمره مفرده، عتبات عالیات، مشهد مقدس به دانشجویان تحت حمایت و بهرگیری از تسهیلات صندوق رفاه از جمله موضوعات مهم این تفاهم نامه به شمار می آیند.

رحیمی نیا تعداد دانشجویان تحت پوشش کمیته امداد را ۹۶۱ نفر عنوان کرد و گفت: تمام تلاش ما این است که به نحوی بتوانیم به دانشجویان در حال تحصیل جهت ارتقای تحصیلی و رسیدن به درجات عالی علمی کمک کنیم.