عبدالرحیم رحیمی در نشست بررسی روند اجرایی پروژه‌ های ورزشی شهرستان گچساران گفت: بسیاری از هیئت‌ های ورزشی با کمبود فضای ورزشی روبه‌رو هستند و امیدواریم در این زمینه چاره اندیشی شود.

یاسوج۲۴: عبدالرحیم رحیمی در نشست بررسی روند اجرایی پروژه‌ های ورزشی شهرستان گفت: ۱۵ هزار شده در شهرستان گچساران شناسایی شده که از این تعداد یک هزار و ۶۵ نفر زن و بقیه مرد هستند.

وی با بیان اینکه ۳۶ هیئت ورزشی در شهرستان گچساران مشغول به فعالیت هستند افزود: بسیاری از هیئت‌ های ورزشی با کمبود  روبه‌رو هستند و امیدواریم در این زمینه چاره اندیشی شود تا بتوانیم در راستای توسعه و پویایی ورزش در این شهرستان گام برداریم.

رحیمی خاطر نشان کرد: هیچ گونه کم کاری از مسئولان ورزش و جوانان برای برطرف کردن مشکلات موجود پذیرفتنی نیست.

این مسئول عنوان کرد: پیشرفت و شکوفایی ورزش در این شهرستان با وجود بیش از ۱۵ هزار ورزشکار با استعداد نیازمند همکاری همه نهاد های دولتی است.

وی با بیان اینکه توسعه زیرساخت‌ های ورزشی از اولویت‌ های دولت تدبیر و امید است ابراز داشت: امیدواریم مسئولان ورزش استان کهگیلویه و بویراحمد در جهت تکمیل پروژه های ورزشی در شهرستان گچساران اقدام مناسب را انجام دهند.

رحیمی  در پایان افزود: در زمینه تامین اعتبار برای تجهیز زمین‌ چمن‌ های مصنوعی تازه احداث شده به سیستم‌ های روشنایی اقدامات لازم انجام گردیده است./ ایسنا