رئیس نوسازی و تجهیز مدارس گچساران گفت: ۷ پروژه نوسازی مدارس و مجتمع فرهنگی با اعتباری به مبلغ ۱۱۶میلیارد ریال از اعتبارات ملی در دهه فجر امسال کلنگ‌زنی و افتتاح می شود.

به گزارش یاسوج۲۴؛ سید رضا حسینی اظهار کرد: تعداد هفت پروژه نوسازی، و مجتمع فرهنگی و ورزشی آموزش و پرورش گچساران امسال کلنگ‌زنی و افتتاح خواهد شد.

 وی با بیان اینکه مبلغ ۱۳۶میلیارد ریال برای نوسازی و تجهیز مدارس و مجتمع‌های فرهنگی و ورزشی از اعتبارات ملی تخصیص داده شده است، گفت: مدرسه راهنمایی ۹ کلاسه کوی رزمندگان با زیر بنای یک هزار و ۴۰۰ متر مربع و با اعتباری به مبلغ ۱۲ میلیارد ریال برای  تکمیل  و نوسازی تخصیص داده شده است.

 حسینی ابراز کرد: احداث مدرسه ابتدایی ۳ کلاسه در با زیر بنای ۲۲۰ متر مربع  با اعتباری به مبلغ ۳ میلیارد ریال  در دستور کار قرار گرفته است.

 رئیس نوسازی و تجهیز مدارس گچساران با بیان اینکه مدرسه حضرت مریم با زیربنای یک هزار ۷۰۰ متر مربع  با اعتباری به مبلغ ۱۰ میلیارد ریال  تخریب و نوسازی خواهد شد، ابراز کرد: همچنین مدرسه شهید بهنیاء با زیر بنای یک هزار و ۷۰۰ متر مربع و با اعتباری به مبلغ ۱۰ میلیارد ریال بازسازی خواهد شد.

این مسوول  به مدرسه ۱۰ کلاسه شهید مطهری اشاره کرد و افزود:  این مدرسه با زیربنای دو هزار و ۴۰۰ متر مربع و با اعتباری به مبلغ ۱۶ میلیارد ریال نوسازی خواهد شد.

 حسینی در ادامه به خرید تجهیزات سرمایشی برای مدارس این شهرستان اشاره کرد و گفت: مبلغ ۲۰ میلیارد ریال  از اعتبارات ملی برای خرید وسایل سرمایشی از جمله کولر اختصاص داده شده است.

 رئیس نوسازی و تجهیز مدارس گچساران به سالن فرهنگی،ورزشی آموزش و پرورش در فلکه فردوسی اشاره و عنوان کرد: این مجتمع با زیربنای یک هزار و ۸۰۰ متر مربع  هم اکنون دارای ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی است.

 وی با بیان اینکه مجتمع فرهنگی با اعتباری به مبلغ ۳۵ میلیارد ریال احداث شده است،گفت:  این پروژه در سال ۹۵ آغاز و به مناسبت دهه فجر امسال افتتاح خواهد شد.

 حسینی به احداث مجتمع فرهنگی در اشاره و خاطرنشان کرد:  این مجتمع فرهنگی با زیر بنای یک هزار و ۶۰۰ متر مربع و با اعتباری به مبلغ ۳۰ میلیارد ریال در سال جاری  عملیات احداث آن اجرایی خواهد شد.

 

انتهای پیام/ح