فرمانده نیروی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد از کشف ۱۰۵ کیلوگرم موادمخدر طی ۷۲ ساعت گذشته در این استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از ، غلام‌عباس غلام‌زاده ظهر امروز در جمع خبرنگاران به میزان کشفیات موادمخدر طی ۷۲ ساعته گذشته در اشاره کرد و افزود: طی عملیات پلیسی و با هوشیاری ماموران مبارزه با مواد مخدر ۱۰۵ کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک و حشیش کشف، ۱۰ نفر دستگیر و ۶ خودروی سبک و سنگین توقیف شد. 

وی ادامه داد: امروز مردم و حاکمیت انتظارات فراوانی از پلیس دارند و حفظ امنیت و آسایش شهروندان و مبارزه با جرائم و ناهنجاری‌ها و مقابله با پدیده شوم مواد مخدر و قاچاقچیان بخشی از ماموریت‌های نیروی انتظامی محسوب می‌شود که خوشبختانه تاکنون در اجرای آنها موفق عمل کرده‌ایم.

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: با توجه به حساسیت موضوع شناسایی و دستگیری قاچاقچیان موادمخدر در دستور کار قرار دادن آن در فرماندهی انتظامی شهرستان‌های به صورت ویژه قرار گرفت.

مسئول ارشد انتظامی در کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: مجموعه دستگاه انتظامی با آمادگی کامل و با همکاری و همراهی مردم و اصحاب رسانه در راستای مبارزه با سوداگران مرگ برخورد جدی با خرده‌فروشان موادمخدر دارد.

غلام‌زاده در پایان از پاکسازی برخی مناطق آلوده به موادمخدر و دستگیری فروشندگان و قاچاقچیان خبر داد و متذکر شد: از شهروندان تقاضا داریم در صورت مشاهده هرگونه خرید و فروش موادمخدر در سطح مناطق شهری و روستای مراتب را به پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.  

انتهای پیام/۸۲۰۰۹/ر۲۰

منبع : فارس نیوز