فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد از کشف بیش ‌از ۱۵۱ کیلو‌گرم مواد مخدر طی ۴۸ ساعت گذشته در استان خبر داد.

غلامعباس غلام‌زاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در یاسوج به میزان کشفیات دستگاه انتظامی کهگیلویه و بویراحمد در سطح استان اشاره کرد و گفت: طی ۴۸ ساعت گذشته و در چند عملیات پلیسی ماموران انتظامی در سطح استان موفق به کشف بیش ‌از ۱۵۱ کیلوگرم مواد مخدر شدند.

وی با تاکید بر اینکه موادمخدر به عنوان یک پدیده شوم اثرات زیانباری بر بدنه جامعه وارد می‌کند، اظهار کرد: در پی کشف ۱۵۱ کیلوگرم مواد مخدر توسط دستگاه انتظامی در سطح استان پنج دستگاه خودرو توقیف و هشت نفر دستگیر شدند.

غلام‌زاده در ادامه موادمخدر کشف شده را شامل تریاک و هروئین عنوان کرد و گفت: همه مسئولان وظیفه تامین امنیت را برعهده دارند از این‌رو تامین امنیت برای مردم و جامعه با همکاری دیگر مسئولان و همراهی مردم و استفاده از توان نیروهای بسیجی امکان‌پذیر است.

این مسئول با بیان اینکه ابتلا به موادمخدر همه جامعه را در معرض خطر قرار می‌دهد، گفت: انتظار می‌رود خانواده‌ها توجه بیشتری به رفتار و ارتباط فرزندان خود داشته باشند.

غلام‌زاده موادمخدر را از معضلات اصلى و جدی جامعه بشرى در جهان متمدن امروز عنوان کرد و گفت: موادمخدر می‌تواند از فردی به فرد دیگر و از نسلی به نسلی دیگر سرایت کند و ابعاد وسیع عوارض ناشی از مصرف آن زندگی جسمی و روانی فرد و همچنین خانواده، فرهنگ، اقتصاد و اجتماع را به شدت متاثر و متضرر می‌کند.

وی با بیان اینکه همه تلاش ما در راستای ارتقای برقراری نظم و امنیت در سطح استان است گفت: از شهروندان می‌خواهیم همچون گذشته پلیس را در تحقق این امر همراهی کنند و در صورت مشاهده موارد مشکوک و تخلف موارد را به ۱۱۰ گزارش دهند.

فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: امروز نیروی انتظامی به حدی از توانایی اطلاعاتی و عملیاتی رسیده که قابلیت اجرای هرگونه عملیات علیه قاچاقچیان موادمخدر اعم از خرد و کلان را دارد.

غلامزاده گفت: پلیس کهگیلویه و بویراحمد در راستای تامین امنیت و آسایش شهروندان و برخورد قاطع با قاچاقچیان از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کند.

انتهای پیام/۸۲۰۱۱/ع۳۰

منبع : خبرگزاری فارس