فرماندار بهمئی گفت: در صورتی که این شهرستان به آب رودخانه مارون دسترسی پیدا کند، کشاورزی آن متحول می‌شود.

سید محمدظاهر سیاوش امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در یاسوج اظهار کرد: شهرستان بهمئی به صورت بالقوه همه ظرفیت‌ها برای توسعه را در خود دارد.

فرماندار شهرستان بهمئی افزود: برای مثال اگر آب رودخانه مارون به دشت‌های هموار بهمئی برسد، تحولی عظیم در کشاورزی این شهرستان ایجاد می‌شود.

سیاوش به بازدید چند روز اخیر استاندار کهگیلویه و بویراحمد از شهرستان بهمئی اشاره کرد و گفت: در چند سال اخیر حدود هزار هکتار باغات در سطح این شهرستان ایجاد کرده‌ایم که برای حفظ و نگهداشت آن نیاز به همکاری مسئولان استانی است.

فرماندار شهرستان بهمئی یکی از راه‌های توسعه این شهرستان را توجه هر چه بیشتر به راه‌های ارتباطی آن دانست و گفت: برخی از محورهای ارتباطی ما در این شهرستان به هیچ وجه جوابگو نیست و مشکلات زیادی را برای مردم فراهم کرده است که از جمله آن‌ها می‌توان به محور ارتباطی با لنده اشاره کرد.

سیاوش با بیان مشکلی دیگر، از توانمندی‌های زیاد جوانان این شهرستان در حوزه فرهنگی، هنری و به خصوص ورزش گفت و افزود: چندین ملی‌پوش از این شهرستان به کشور معرفی شده است و زیرساخت‌های ورزشی خوبی نیز در سالیان اخیر در این شهرستان ایجاد شده، اما در سال‌های گذشته به ورزش این شهرستان بی‌مهری شد.

انتهای پیام/۲۵۷۱/ب۳۰/ض۱۰۰۲

منبع : خبرگزاری فارس