کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج،‌ در میان دانشگاه‌های علوم پزشکی تیپ ۳ کشور مقام نخست را کسب کرد.

کمیته تحقیقات دانشجوییسایت مردم استان (ک و ب): ، سرپرست کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه عصر روز گذشته در جمع خبرنگاران  از کسب رتبه نخست این کمیته در میان دانشگاه‌های علوم پزشکی تیپ ۳ کشور خبر داد.

وی به دلایل کسب این موفقیت اشاره کرد و گفت: این موفقیت حاصل کسب بالاترین امتیاز در زمینه پژوهش‌های دانشجویی، برگزاری کارگاه‌های آموزشی، بازدیدها و تورهای علمی، ارائه مقالات معتبر و شرکت دانشجویان این دانشگاه در سمینارهای علمی بوده است.

محمودی با اشاره به حمایت های وزارت بهداشت از کمیته‌های تحقیقات دانشجویی بیان کرد: دیدگاه آینده‌ نگرانه مسئولان وزارت بهداشت نسبت به پژوهش‌های دانشجویی و نقش آن در تعالی جامعه علمی کشور، نقش موثری در رشد کمیته‌های تحقیقات دانشجویی و جذب دانشجویان داشته است.

سرپرست کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی افزود: فعالیت گسترده دانشگاه علوم پزشکی در شبکه همکار جنوب و میزبانی برگزاری نشست های این شبکه نیز در ارتقای امتیاز پژوهشی کمیته تحقیقات دانشجویی این دانشگاه، موثر بوده است.

وی ادامه داد: تبادل افکار اعضای شبکه‌های همکار و مشارکت در اجرای طرح‌های پژوهشی، موجب افزایش سطح علمی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور شده است.

محمودی با تاکید بر نقش اعضای هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در کسب رتبه برتر کمیته تحقیقات دانشجویی خاطرنشان کرد: نمود این همکاری در افزایش طرح‌های مشترک تحقیقاتی دانشجویان و اساتید این دانشگاه در سال‌های اخیر بوده است.