رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی گچساران با بیان اینکه کتابخانه مرکزی گچساران دارای ۲۱ هزار عضو است، گفت: کتابخانه روستای پادوک از توابع لیشتر در دست احداث است.

سید فاضل شکرالله‌زاده امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در گچساران اظهار کرد: در حال حاضر افزون بر ۵۷ هزار و ۵۲۲ عنوان کتاب ۷۶ هزار و ۳۹۰ نسخه کتاب در کتابخانه‌های عمومی گچساران وجود دارد.

وی افزود: در پنج ماه اخیر یک هزار و ۹۴۹ نسخه و یک‌ هزار و ۹۵۰ جلد کتبا به آمار قبلی افزوده شده است که این آمار کاهش ۱۰درصدی افزایش کتاب نسبت به سال گذشته را نشان می‌دهد.

شکرالله‌زاده ابراز کرد: در حال حاضر افزون بر ۲۱ هزار نفر در کتابخانه مرکزی گچساران عضو هستند که از این تعداد ۱۰ هزار و ۲۴۲ نفر آقایان و ۱۰ هزار و ۸۷۰ نفر دیگر را خانم‌ها تشکیل می‌دهند.

رئیس کتابخانه‌های عمومی گچساران بیان کرد: یک ‌هزار و ۳۳۵ نفر خانم و یک ‌هزار و ۵۴۷ نفر آقا از اعضای فعال این کتابخانه هستند.

شکرالله‌زاده با بیان این‌که نحوه پذیرش و عضو‌گیری بصورت حضوری و از طریق سامانه پیام مشرق امکان‌پذیر است، گفت: تمام کتاب‌های موجود در کتابخانه طی لیستی در اختیار اعضاء قرار داده شده است که این لیست در سیستم نیز موجود می‌باشد.

وی یادآور شد: در حال حاضر روستاهای باباکلان، تلخاب شیرین، امامزاده جعفر، دیل و مظفر‌آباد دارای کتابخانه بوده و کتابخانه روستای پادوک از توابع خیر‌آباد نیز در دست احداث است.

انتهای پیام/۸۲۰۰۱/

منبع : خبرگزاری فارس