یاسوج – معاون برنامه ریزی استادندار کهگیلویه و بویراحمد به قابلیت و ظرفیت های طبیعی شهر سی سخت اشاره کرد و گفت:کارگروه ویژه ای برای معرفی این شهر به عنوان شهر نمونه گردشگری استان تشکیل می شود.

به گزارش خبرنگار ایرنا، علی حسن نوروزی روز شنبه در نشست کارگروه توسعه گردشگری افزود:در این کارگروه که با حضور مسوولان دستگاه های اجرایی شامل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، محیط زیست، امورآب و سایر نهادهای های مربوطه برگزار می شود ظرفیت ها و شاخص های شهر سی سخت مورد بررسی قرار می گیرد.

وی بیان کرد: پس از بررسی این شاخص ها نتیجه آن برای معرف سی سخت به عنوان شهر نمونه گردشگری کهگیلویه و بویراحمد اعلام خواهد شد.

نوروزی اظهار کرد: شهر سی سخت به دلیل وضعیت توپوگرافی و منابع بکر طبیعی و مناظر چشم نواز قابلیت تبدیل شدن به شهر نمونه گردشگری را دارد.

وی عنوان کرد: معرفی سی سخت به عنوان شهر نمونه گردشگری کمک شایانی به امر گردشگری و جذب توریسم که محور اصلی توسعه است خواهد کرد.

معاون برنامه ریزی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در این نشست ساماندهی رودخانه بشار یاسوج را از اولویت ها اعلام کرد و گفت: شهرداری یاسوج باید تا پایان سال جاری طرح جامعی را از حوالی این رودخانه تا بقعه امامزاده مختار(ع) طراحی و برای دستگاه های اجرایی کهگیلویه و بویراحمد ارسال کند.

وی بر تعیین تکلیف پارک جنگلی یاسوج نیز تاکید کرد و افزود: باید تغییر کاربری و اجرای طرح جامع این پارک از سوی مدیریت واحدی به عهده گرفته شود.

۶۷۱/۷۵۳۳

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبیر
<a href="mailto:' newsroom@.net

منبع : خبرگزاری ایرانا