معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: اگر نتوانیم کاری برای هنرمندان استانی کنیم حداقل چوب لای چرخ آن‌ها نمی‌گذاریم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان کهگیلویه وبویراحمد فتاح محمدی در مراسم تجلیل از هنرمندان و فعالان عرصه تئاتر استان اظهار داشت: کسانی که با مدیریت من آشنا هستند به خوبی می‌دانند که به هنر و هنرمندان علاقه داشته‌‌ام و اگر کمبودها و نداری‌ها اجازه دهد خود را موظف به حمایت همه جانبه از آن‌ها می‌دانم.
معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در ادامه افزود: در دوره مدیریت خود بر فرمانداری گچساران به این وظیفه عمل کردم و اکنون نیز به عنوان معاون استاندار از هر گونه تلاشی برای تعالی هنر در استان به خصوص تئاتر دریغ نخواهم کرد.
محمدی هنر را در تقویت باورها مهم دانست و گفت: در دوره اسارت در زندان‌های رژیم بعثی، فرزندان انقلاب با زبان هنر توانستند به صدور پیام انقلاب بپردازند.
معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد یک دقیقه اجرای نمایش فاخر را مهم‌تر و رساتر از ساعت‌ها حرف زدن و موعظه دانست و افزود: در شرایط سختی سکان مدیریت را در دست گرفته‌ایم اما سعی ما بر این است که با کمترین امکانات و بودجه‌ که اکنون در اختیار داریم، هنر و هنرمندان را بهتر از گذشته ببینیم.
محمدی، تسهیل در امور مربوط به هنرمندان را وظیفه خود و سایر مسئولان استانی دانست و متذکر شد: اگر نتوانیم کاری برای این قشر فرهیخته کنیم لااقل چوب لای چرخ فعالیت و کار آن‌ها نخواهیم گذاشت.
در پایان این مراسم لوح تقدیر و جوایزی به کارگردان یک هفته راه رفتن در بهشت و صلیب سرخ راه یافته به جشنواره تئاتر فجر اهدا شد.
منبع : سایت اداره فرهنگ و اسلامی کهگیلویه و بویراحمد