مدیرکمیته امداد امام خمینی کهگیلویه با اشاره به وجود دو هزار و ۱۷۷ یتیم در سطح شهرستان، گفت: هزار و ۲۶۱ حامی در داخل و خارج از کشور این یتیمان را حمایت می‌کنند.

به گزارش خبرگزاری فارس از کهگیلویه، مدیرعامل مؤسسه عترت فاطمی کشور ظهر امروز از مددجویان ایتام کمیته امداد امام خمینی کهگیلویه بازدید کرد.

زهرا‌سادات نیری در حاشیه بازدید از چند خانواده یتیم در ، در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار داشت: مؤسسه عترت فاطمی (گروه ضحی) ۱۵۵ نفر از ایتام سادات زیرپوشش کمیته امداد شهرستان کهگیلویه را مورد حمایت خود قرار داده است.

مدیرعامل مؤسسه عترت فاطمی کشور تصریح کرد: نیازمندی‌های ایتام می‌بایست دقیق و مستند باشد تا در جهت رفع نیازمندی‌ها با حامیان بتوان مشکلات آنها را رفع کرد.

نیری از کمک بلاعوض هشت میلیون ریالی این مؤسسه به چهار نفر از ایتام سادات کهگیلویه خبر داد و افزود: پرداخت اقساط وام مسکن روستایی و هزینه تکمیل مسکن خانواده دو نفر دیگر از ایتام براساس نظر کارشناس مسکن و ساختمان توسط این مؤسسه پرداخت خواهد شد.

هم‌چنین عنایت رحیمی‌نیا در جمع خانواده‌های ایتام ابراز داشت: مؤسسه عترت فاطمی با هدف تکریم ایتام سادات و اهتمام آنها در امدادرسانی و دستگیری از ایتام سادات تا کنون کمک‌های قابل توجهی به مددجویان یتیم شهرستان در خصوص ریشه‌کن کردن فقر در میان خانواده‌های ایتام انجام داده‌اند.

وی با اشاره به وجود دو هزار و ۱۷۷ یتیم در کهگیلویه تصریح کرد: یک هزار و ۲۶۱ حامی از داخل و خارج کشور حمایت از ایتام این شهرستان را به عهده دارند.

به گفته رحیمی‌نیا در نه ماهه اول سال‌جاری حامیان ایتام بالغ بر ۴ میلیارد و ۱۱میلیون ریال کمک‌های نقدی و جنسی خود را به ایتام این شهرستان اهدا کردند.

انتهای پیام/۸۲۰۱۶/ب۳۰

منبع : فارس نیوز