یاسوج ۲۴: سارا ادریا قهرمان المپیک کاراته جهان در طی ‌های جداگانه از مسئولین کهگیلویه و بویراحمد تقدیر و کرد.

به گزارش یاسوج ۲۴، متن پیام به شرح زیر است:

تقدیر و تشکر خانواده سارا ادریا «قهرمان المپیک کاراته ناشنوایان جهان» از محمدکریم آریا رییس هیئت ورزش‌های ناشنوایان

چه بسیار فرق است میان کاری که لذتش برود و گناهش بماند و کاری که رنجش برود و اجرش اندوخته شود.

جناب آقای آریا ریاست محترم هیئت ورزشی ناشنوایان استان

سلام‌علیکم

یقیناً توسعه و پیشرفت فرزندانمان مرهون تلاش بی‌دریغ مسئولین خدوم و دلسوزی می‌باشد که همواره جهت تعالی و ارتقای آنان قدم برداشته و خدمتگزاری را افتخاری بزرگ و پاسخگویی را وظیفه‌ای مهم برای خویشتن می‌دانند. لذا بر خود وظیفه می‌دانیم به مصداق حدیث شریفه «من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق» از عنایات و توجه جنابعالی به فرزندمان سارا ادریا در مسابقات المپیک ترکیه که حضور پررنگ شما موجب دلگرمی و آسوده‌خاطر بودن دخترمان شد صمیمانه تقدیر و تشکر کنیم. از درگاه ایزد منان دوام عزت و سلامت و تداوم حضور پررنگ شما را در راستای تقویت و موفقیت‌های بیشتر همه ورزشکاران بلاخص فرزندمان را خواهانیم.

تقدیر و تشکر خانواده سارا ادریا «قهرمان المپیک کاراته ناشنوایان جهان» از مسئولین نهادهای دولتی و غیره دولتی استان و شهرستان کهگیلویه

امام علی «ع» می‌فرماید: خودت را به داشتن نیت خوب و مقصد زیبا عادت ده تا در خواسته‌هایت موفق شوی.

اینک زمان همدلی و تلاش بیشتر و البته برنامه‌ریزی گسترده‌تر برای موفقیت‌های ورزشی ایران در عرصه‌های رقابتی در آسیا، جهانی و المپیک است. امید داریم در آینده‌ای نزدیک درخشش فرزندانمان را برای استان قهرمان‌پرور کهگیلویه و بویراحمد ببینیم.

به حول و قوه الهی و تلاش فرزندمان و مربیان دلسوزش، سارا ادریا موفق به دریافت مدال نقره المپیک ترکیه شد، به همین مناسبت بر خود واجب دانستیم که از تمامی مسئولین محترم، استاندار فهیم استان، فرماندار محترم کهگیلویه، ریاست محترم اتاق بازرگانی استان جناب مهندس کیانی، مدیرکل محترم بهزیستی استان، مدیرکل محترم ورزش و جوانان استان، ریاست محترم ورزش و جوانان شهرستان کهگیلویه، مربیان پرتلاش و دلسوز فرزندمان سرکار خانم فرخ زاده و آقایان محترم عادل پور، ریاست محترم اداره آموزش‌وپرورش کهگیلویه، ریاست محترم بهزیستی شهرستان کهگیلویه، جامعه ورزشی، هیئت توانمند ورزشی و تمام مردم غیور استان و شهرستان کهگیلویه و تمامی سایت‌ها و خبرگزاری‌ها که خبر قهرمانی فرزندمان را انعکاس دادند تقدیر و تشکر ویژه داریم.

قهرمان کاراته ی المپیک

کاراته کار ناشنوای یاسوجی