رسالت امروز دانشگاهیان در دفاع از آرمانهای بلند انقلاب و امام و رهبری تلاش و مجاهدت عالمانه و آگاهانه در کشف مسیرهای خلاقانه علمی و استفاده از فرصت های بی نظیردانشگاهی و پژوهشی است.

یاسوج۲۴: در پیامی به مناسبت ، ضمن تبریک این ایام از حضور پر شور دانشگاهیان در راهپیمایی ۲۲ بهمن ۹۵ خبر داد. متن پیام به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

اسلامی مردم غیور ایران در بهمن ۵۷ یکی از حساس ترین مقاطع مهم تاریخی در دوران معاصر است.تحولی که به فضل خدا و با مجاهدت و ایثار و وحدت مردم در پرتو رهبری خردمندانه امام خمینی (ره)رقم خورد، پیام بلند دین مبین اسلام را در آزادی خواهی و استکبار ستیزی به سرتاسر جهان ارسال کرد.

نعمت بزرگی که خداوند تبارک و تعالی در نتیجه این انقلاب به مردم ایران عطا فرمود همانا مردمسالاری دینی و حاکمیت مردم  بر سرنوشت خویش بود.امروز ایران سربلند اسلامی به  یکی از کشورهای تاثیرگذار منطقه و جهان تبدیل شده است و رشد علمی ایران مثال زدنی است.رسالت امروز دانشگاهیان در دفاع از آرمانهای بلند انقلاب و امام و رهبری تلاش و مجاهدت عالمانه و آگاهانه در کشف مسیرهای خلاقانه علمی و استفاده از فرصت های بی نظیردانشگاهی و پژوهشی است.

این تلاش و ممارست بدون شک در راستای استقلال خواهی و حفظ ارزشها و صیانت از پیام شهدا و امام شهدا خواهد بود.اینجانب بر خود لازم میدانم به نمایندگی از جامعه شریف دانشگاهیان ایام فرخنده و پر افتخار فجر را به محضر مقام معظم رهبری،مردم شریف و حماسه ساز استان و خانواده های معظم و معزز شهدا تبریک گفته وآمادگی همه جانبه و دانشگاهیان عزیز را جهت شرکت پر شور در راهپیمایی دشمن شکن ۲۲ بهمن اعلام دارم.