بسم الله الرحمن الرحیم- «کانت مریم سیده نساء زمانها اما ابنتى فاطمه فهى سیده نساء العالمین من الاولین و الاخرین:»


بسم الله الرحمن الرحیم- «کانت مریم سیده نساء زمانها اما ابنتى فاطمه فهى سیده نساء العالمین من الاولین و الاخرین:»

 «مریم بانوى زنان عصر خود بود، اما دخترم فاطمه بانوی همه زنان جهان از اولین و آخرین است.»  پیامبر اکرم (ص)

۲۰ جمادی الثانی سالروز ولادت باسعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن و تولد بزرگ مرد تاریخ، فرزند برومند زهرای اطهر(س)، حضرت امام خمینی (ره) را به تمام جامعه بانوان بالاخص بانوان ولایتمدار و عزیز استان تهنیت و تبریک عرض می کنم.

 ولادت مادر یازده خورشید، تجلی لطافت خدا و عطوفت زنانه حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها در سرزمین زنده به گور کردن دختران، در روزگار جاهلیت، ریشه جهل و عداوت را خشکاند و دریچه های هدایت زنان عالم را یکی پس از دیگری گشود و سرآغاز تداوم سلسله خوبی های رسالت سید رسل (ص) شد.

پیروزی انقلاب اسلامی به عنوان معجزه قرن و احیاگر ارزش‌های اسلامی بستر کمال زن را فراهم کرد و موجب شد تا بانوان ایران اسلامی با الهام از آموزه‌های فاطمی از یک بعد به عنوان محور تربیتی و مدیر فرهنگی خانواده مطرح شده و از بعد دیگر حضور فعال و سرزنده‌ای در عرصه‌های گوناگون سیاسی، اجتماعی و فرهنگی داشته باشند.

اینک شاهد آن هستیم که زنان مسلمان بر خود می بالند که در مسیری که کوثرعالم، مصباح آن بود حرکت می کنند  و با تاسی از سیره حضرت فاطمه(س) در مسیر تعالی گام بر می دارند و مایه افتخار و موجبات گسترش شمیم ناب سیره فاطمی در میان یکایک زنان عالم می شوند.

اینجانب ضمن گرامیداشت سالی که با تدبیر هوشمندانه رهبر فرزانه‌ی انقلاب به نام سال "اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی " مزین گردیده است، روز زن را به تمامی زنان بویژه شیر زنان و دختران استان کهگیلویه و بویراحمد تبریک عرض نموده و توفیق همگان را از درگاه احدیت درظل توجهات حضرت ولی عصر(عج)، تحت زعامت مقام عظمای ولایت، حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای(مدظله‌العالی) مسئلت می‌نمایم.

توفیق روزافزون همه‌ی شما را آرزومندم.

                                                                       سیدموسی خادمی

                                                                 استاندار کهگیلویه و بویراحمد


منبع : سایت