مدیر صندوق کارآفرینی امید کهگیلویه و بویراحمد گفت: پنج طرح تولیدی و اشتغالزایی شاخص با سرمایه گذاری بیش از ۱۰ میلیارد ریال در شهرستان باشت اجرا می شود.

به گزارش یاسوج۲۴؛ در بازدید از طرح های اشتغالزای در اظهار داشت: تولید کیسه های پلاستیکی با اعتبار سه میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال، تولید سبد میوه با پنج میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال، تولید گل نرگس با ۲۴۰ میلیون ریال،گاو شیری ۱۰ راسی با ۹۰۰ میلیون ریال و پرورش قارچ با ۲۴۰ میلیون ریال از طرح های مهم اشتغال این صندوق در شهرستان است.

وی بیان کرد: با بهره برداری از این طرح ها افزون بر تولید، ۱۶ فرصت جدید ایجاد خواهد شد.

مدیر صندوق کارآفرینی امید ابراز داشت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۱۸ میلیارد ریال وام به ۴۱ طرح اشتغالزا در شهرستان باشت پرداخت شده است.

وی با اشاره به اهمیت پرداخت تسهیلات در حمایت از سرمایه گذاران و رونق اشتغال گفت: پرداخت تسهیلات اشتغال صندوق کارآفرینی امید این استان امسال نسبت به مدت مشابه پارسال بیش از ۲٫۵ برابر افزایش یافته است.

حسن پور اظهار داشت: از ابتدای سال جاری تا پایان آذر ماه امسال ۳۰۲ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال از محل منابع داخلی و روستایی و عشایر در کهگیلویه و بویراحمد پرداخت شده است.

وی بیان کرد: امسال تاکنون ۷۳۱ فقره تسهیلات به مبلغ ۳۳۵ میلیارد ریال به متقاضیان در کهگیلویه و بویراحمد پرداخت شده است.

مدیر صندوق کارآفرینی امید کهگیلویه و بویراحمد گفت: در این مدت ۲۸۴ میلیارد ریال تسهیلات از محل منابع مالی روستایی عشایر از سوی صندوق کارآفرینی امید این استان پرداخت شده است.

 

انتهای پیام/ح