رئیس شورای اسلامی شهر دوگنبدان گفت: متأسفانه پروژه زیرگذر گچساران به غده‌ای سرطانی و عذاب‌آور برای مردم این شهرستان تبدیل شده است.

صبح امروز در جریان بازدید در از پروژه زیرگذر این شهرستان اظهار داشت: آغاز کننده طرح عمرانی زیرگذر ، این پروژه را کاملا بدون مطالعه تهیه و تنظیم کرده است.

وی افزود: این طرح غیر کارشناسی بوده و بعد از آمدن شورای دور چهارم از هر کسی در خصوص این طرح سئوال کردیم، مسئولیت تهیه و تنظیم این پروژه را به گردن نگرفت.

اسدپور با تأکید بر این‌که ما بالاخره متوجه نشدیم چه کسی آغاز کننده این پروژه بوده است، ابراز کرد: پروژه زیرگذر گچساران بدون کارشناسی و کار مطالعاتی انجام شده و در حال حاضر نیز به غده‌ای سرطانی برای مردم گچساران تبدیل شده است.

رئیس شورای اسلامی ادامه داد: مردم گچساران بارها نارضایتی خود را از اجرای طولانی زیرگذر به شورای اسلامی اعلام کرده‌اند و هر روز از سرانجام این پروژه از ما سئوال می‌کنند.

اسدپور اذعان داشت: به نظر می‌رسد با اجرای این پروژه باز هم مشکلی از مشکلات شهر دوگنبدان برطرف نمی‌شود اما علی‌رغم این موضوع امیدواریم در آینده‌ای نه چندان دور شاهد افتتاح این پروژه باشیم.

 

منبع: فارس