مدیر اعتبارات بانک مهر اقتصاد کهگیلویه و بویراحمد از پرداخت ۹۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان تسهیلات از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد.

عبدالواحد امیریان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در یاسوج اظهار کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از ۷ هزار و ۴۵۰ فقره تسهیلات به مشتریان بانک مهر اقتصاد در کهگیلویه و بویراحمد اعطا شد.

مدیر اعتبارات بانک مهر اقتصاد کهگیلویه و بویراحمد این تسهیلات را در سرفصل‌های کشاورزی، بازرگانی، مسکن، خدمات و بخش‌های صنعتی اعلام کرد و افزود: این بانک همواره تلاش کرده است تا به چرخش چرخ‌های اقتصاد و تولید در این استان کمک کند.

وی ادامه داد: سرجمع تسهیلات اعطایی به بخش‌های مختلف در این استان ۹۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان بوده که امید است بتوانیم این روند را برای کمک به اشتغال و تولید در این استان ادامه دهیم.

مدیر اعتبارات بانک مهر اقتصاد کهگیلویه و بویراحمد در بخش دیگری از صحبت‌هایش به رعایت عقود اسلامی در این بانک اشاره کرد و گفت: این بانک در تحقق بانکداری اسلامی پیشرو است.

وی با بیان اینکه، بانک مهر اقتصاد آمادگی دارد تا در بخش‌های مختلف سرمایه‌گذاری نقش حمایتی داشته باشد، تصریح کرد: پرداخت ۷ هزار و ۴۵۰ فقره تسهیلات در هشت ماهه نخست سال در سرفصل‌های مختلف تولیدی و خدماتی بخشی از این فعالیت‌ها بوده است.

انتهای پیام/۸۲۰۰۵/ش۲۰

منبع : خبرگزاری فارس