رئیس کمیته امداد امام خمینی چرام از پرداخت ۵۳۰ میلیون ریال کمک موردی ویژه به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد این شهرستان و نیازمندان واجد شرایط خبر داد.

علی‌حسن مظاهری  امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در چرام از پرداخت ۵۳۰ میلیون ریال کمک موردی ویژه به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی این شهرستان و نیازمندان واجد شرایط خبر داد.

رئیس کمیته امداد  امام خمینی چرام با بیان اینکه کمک‌های موردی در راستای حل مشکلات و نیازهای اساسی از قبیل کمک هزینه ازدواج، هزینه‌های درمانی، تحصیلی، فرهنگی و عمرانی به افراد نیازمند پرداخت می‌شود، گفت: مشکلات مالی و معیشتی خانواده‌ها بررسی و بر اساس نیازی که دارند، خدمات متفاوتی به آن‌ها ارائه می‌شود.

مظاهری افزود: در همین راستا از ابتدای سال جاری تا کنون بالغ بر ۵۳۰ میلیون ریال کمک موردی به افراد نیازمند پرداخت شده است.

وی تصریح کرد : کمیته امداد امام خمینی  به منظور تامین مشکلات مالی و معیشتی خانواده‌های زیر پوشش و اقشار آسیب‌پذیر خدمات هدفمندی ارائه داده و در این راستا از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند.

این مسئول حمایت از محرومین را توفیق الهی دانست و عنوان کرد: از مردم خیر و خداجوی شهرستان چرام در راستای کمک به نیازمندان و به خصوص حمایت از ایتام بی‌سرپرست دعوت به عمل می‌آوریم.

انتهای پیام/۸۲۰۰۲/ل۲۰

منبع : خبرگزاری فارس