رئیس کمیته امداد چرام از پرداخت ۲۱۰ میلیون و ۲۰۰ هزار ریال کمک موردی ویژه به مددجویان تحت حمایت این نهاد خبر داد.

علی‌حسن مظاهری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در چرام از پرداخت ۲۱۰ میلیون و ۲۰۰ هزار ریال کمک موردی ویژه به مددجویان تحت حمایت این نهاد خبر داد.

رئیس کمیته امداد چرام با اعلام این خبر، اظهار کرد: کمیته امداد شهرستان چرام به منظور افزایش توان اقتصادی مددجویان تحت حمایت سالانه بیش از ۳۵ سرفصل خدماتی در حمایت از مددجویان ارائه می‌دهد.

وی با اشاره به اینکه حل مشکلات معیشتی، تحصیلی، فرهنگی و درمانی از عمده اقدامات کمیته امداد در طول سال است، اضافه کرد: امدادگران با بررسی وضعیت مددجویان نسبت به ارائه خدمات هدفمند به آن‌ها اقدام می‌کنند.

مظاهری با بیان اینکه کمک‌های موردی در راستای رفع مشکلات و نیازهای اساسی از قبیل کمک هزینه ازدواج، هزینه‌های درمانی، تحصیلی، فرهنگی و عمرانی به افراد نیازمند پرداخت می‌شود، گفت: مشکلات مالی و معیشتی خانواده‌ها بررسی و بر اساس نیازی که دارند، خدمات متفاوتی به آن‌ها ارائه می‌شود.

این مسئول با اشاره به این مطلب که یکی از سیاست‌های کمیته امداد ارائه خدمات هدفمند به مددجویان و پرداخت کمک‌های موردی ویژه به آن‌ها است، خاطرنشان کرد: در همین زمینه از ابتدای سال جاری تا کنون مبلغ ۲۱۰ میلیون و ۲۰۰ هزار ریال کمک موردی به مددجویان نیازمند پرداخت شد.

وی با اشاره به اینکه این مبلغ به ۶۴ خانوار نیازمند پرداخت شده، تصریح کرد: خدمات این نهاد با در نظر گرفتن نیازهای خانواده‌ها ارائه شده و این امر موجب توانمندسازی مددجویان خواهد شد.

انتهای پیام/۸۲۰۰۲/ق۲۰

منبع : فارس نیوز