مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان با اشاره به انعقاد قرارداد با مشترکان تعرفه‌های کشاورزی ،صنایع ، اماکن تجاری و اداری در استان گفت: طبق این قرارداد اگر مشترکان در زمان پیک مصرف برق اقدام به صرفه جویی کنند پاداش به آنان تعلق می‌گیرد.

یاسوج ۲۴: مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان با اشاره به انعقاد قرارداد با مشترکان ‌های کشاورزی ،صنایع ، اماکن تجاری و اداری در استان گفت: طبق این قرارداد اگر مشترکان در زمان پیک مصرف برق اقدام به صرفه جویی کنند به آنان تعلق می‌گیرد.

داود راهزادی عنوان کرد: از مجموع هزار و ۳۸۹ قرارداد منعقد شده سال جاری با تعرفه‌ های مختلف ۶۴۵ اشتراک به مفاد قرارداد‌ها پایبند بودند.

راهزادی خبر داد: از مجموع ۶۴۵ اشتراک ۶۱۶ مورد تعرفه کشاورزی، ۲۸ تعرفه صنعتی و یک تعرفه دیزل ژنراتور شرکت نفت گچساران بود.

وی با اشاره به استقبال مشترکان گفت: در سال گذشته یک میلیارد و ۳۱۰ میلیون ریال پاداش به مشترکان برق با تعرفه‌های عنوان شده پرداخت شد.

از مجموع ۲۴۱ هزار و ۶۳۶ اشتراک برق موجود در کهگیلویه و بویراحمد، سه هزار و ۹۸۶ اشتراک مربوط به تعرفه‌های کشاورزی و صنعتی بود که از این تعداد ۲ هزار و ۷۲۷ اشتراک کشاورزی و هزار و ۲۶۰ اشتراک صنعتی است./خبرنگاران جوان