امام جمعه دهدشت گفت: حضور ملت تاکنون توطئه‌های دشمن را شکسته و ۲۲ بهمن باز هم پاسخ دندان شکن به دشمن خواهیم داد.

به گزارش یاسوج۲۴،حجت‌الاسلام سید نصیر حسینی در که در گلزار شهدای دهدشت برگزار شده بود،اظهار داشت:فلسفه وجود انبیای الهی و وجود حضرت فاطمه(س) متعالی کردن باورهای انسان، رشد و شکوفا کردن انسان‌ها و حرکت به بلندای اخلاق معنویت و توحید بود.

امام جمعه دهدشت گفت:هر جا از دستورات پروردگار سرپیچی کردیم سقوط کردیم.

وی با بیان اینکه فلسفه وجودی انقلاب اسلامی در فاطمی کردن فرهنگ جامعه و متعالی کردن باورها بود،ادامه داد:تفکر رژیم منحوس پهلوی، غربی و ابتذالی بود که همین یک مسئله کافی بود تا سرکوب شود.

حسینی به فجایع اخلاقی در آن دوران اشاره کرد و گفت:هنر رژیم منحوس پهلوی در ترویج فساد و فحشا بود، برهنگی را ترویج می‌کرد و رژیم در ابعاد گوناگون مورد نقد بود.

وی، مقایسه امروز با قبل از انقلاب را قیاس مع‌الفارق دانست و افزود:قبل از انقلاب وضعیت علمی، بهداشت، اقتصاد،سیاست و…در نهایت فقر و فلاکت بود.در صورتی که فروش نفت بالا بود اما به خاطر بی‌برنامگی حکومت از پول موجود نمی‌توانست استفاده کند.

حسینی تصریح کرد:رژیم شایسته این ملت نبود و باید سرنگون می‌شد.

وی با بیان اینکه امروز به برکت نظام ایران به عنوان قدرت جهانی مطرح است و در اوج قرار داریم،افزود:دشمن با جنگ اقتصادی و روانی به میدان آمده و تلاش کرد نتوانیم جشن ۴۰ ساله انقلاب را بگیریم شورش‌ها را علیه نظام سازماندهی کرد اما حضور ملت توطئه دشمن را شکست و ۲۲ بهمن باز هم پاسخ دندان شکن به دشمن خواهیم داد.

همچنین سید حمزه محقق‌زاده فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کهگیلویه در سخنانی کوتاه گفت: به رغم همه تلاش‌های دشمن در ۲۲ بهمن ملت شریف ایران مشت محکم دیگری بر دهان یاوه‌گویان خواهند زد.

 

انتهای پیام/