یاسوج ۲۴: رئیس معادن و کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: یاسوج به عنوان یک ظرفیت کم نظیر طبیعی به محلی امن برای تبدیل شده است.

جبار کیانی‌پور احداث مجتمع رفاهی نفت در یاسوج را ضروری و موثر در توسعه دانست و افزود: توسعه بدون ایجاد فرصت‌های سرمایه گذاری در بخش‌های مختلف اتفاق نمی‌افتد.

وی ادامه داد: به طور حتم در صورت احداث این مجتمع شاهد حضور مسافرانی از تمام نقاط کشور افزایش پروازها و حجم ورود مسافر به استان بوده که در صورت ماندگاری شاهد رونق بازار و حتی معرفی ظرفیت‌های استان برای سرمایه گذاری خواهیم بود.

کیانی‌پور با اشاره به اینکه پارک جنگلی یاسوج به عنوان یک ظرفیت کم نظیر طبیعی به محلی امن برای معتادان تبدیل شده است خاطر نشان کرد: با آغاز عملیات اجرایی مجتمع رفاهی نفت و حتی بعد از احداث تاسیسات شاهد اشتغال افراد متعددی در این پارک هستیم.

وی ادامه داد: با ایجاد هر زیرساخت گردشگری در کنارش به صورت زنجیروار اتفاقات دیگری می‌افتد به طور مثال در کنار مجتمع وزارت نفت سرمایه گذار دیگری اقدام به احداث هتل آپارتمان می‌کند.

رئیس اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: در کشورهای توسعه یافته ایجاد فرصت‌ها شرایطی را برای فرصت‌های دیگری فراهم می‌کند که امیدوارم در این استان نیز شاهد چنین روندی باشیم./تسنیم