به گزارش خبرنگار «خبرگزاری دانشجو» از یاسوج، به مناسبت گرامیداشت حماسه مردمی ۹ دی، از ستار هدایتخواه، نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی برای سخنرانی در این دانشگاه دعوت کرد.

موضوع ویژه برنامه ۹ دی بسیج دانشجویی دانشگاه یاسوج، «ابعاد پنهان فتنه ۸۸» و «تحرکات از دانشگاه تا سرویس‌های جاسوسی» بود که طی روزهای اخیر در پوستر فراخوان این برنامه اطلاع رسانی شده و در دانشگاه نصب شد.

متاسفانه طی دیروز و روزهای پیش، عده ای به صورت ناشناس اقدام به پاره کرن پوسترهای این برنامه کرده اند تا شاید مانع از آگاهی قشر دانشجو و دانشگاهی از واقعیت های فتنه ۸۸ شوند.

نکته قابل تامل این اتفاق حجم پوسترهای پاره شده در دانشکده فنی است که به نسبت دیگر نقاط دانشگاه بیشتر مورد تعرض مغرضان قرار گرفت.

طی روز های منتهی به برگزاری برنامه حماسه ۹ دی در دانشگاه یاسوج، تماس های مشکوکی از طریق تلفن با برخی از دانشجویان بسیجی این دانشگاه برقرار می شد که به نوعی خواهان لغو این برنامه بودند.

لازم به ذکر است، مسئولان دانشگاه یاسوج که تا پیش از این حضور خبرنگار «خبرگزاری دانشجو» در محیط دانشگاه را به خوبی رصد کرده و کوچکترین حضور وی در نقاط مختلف دانشگاه را تحت نظر داشتند، بی شک می توانند عامل این اتفاقات را به خوبی شناسایی و مورد بازخواست قرار دهند.

 


منبع : خبرگزاری دانشجو