مدیرکل امور اقتصادی و دارایی کهگیلویه و بویراحمد گفت: با توجه به پیگیری‌های انجام شده پاداش سال۹۶ بازنشستگان ۲۴ دستگاه اجرایی استان پرداخت شد.

به گزارش یاسوج۲۴، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به پیگیری‌های انجام شده توسط مسئولان استانی ۲۱ میلیارد و ۸۵۰ میلیون ریال برای پرداخت مطالبات و ۲۴ دستگاه اجرایی تابع اعتبارات استانی تخصیص یافت.

وی با بیان اینکه پاداش سال۳۹۶ بازنشستگان ۲۴ دستگاه اجرایی تابع نظام بودجه‌ای استان به طور کامل پرداخت شد، عنوان کرد: پرداخت این مطالبات به عنوان یک دغدغه در اولویت کاری مسئولان استانی از جمله استاندار و سازمان مدیریت و برنامه ریزی قرار داشت.

 

آرام ابراز کرد: این میزان اعتبار به حساب ۲۴ دستگاه اجرایی از جمله استانداری، منابع طبیعی، دامپزشکی، بهزیستی، امور عشایر، نوسازی مدارس، میراث فرهنگی، زندان‌ها، ورزش و جوانان و دیگر دستگاه‌های مشمول پرداخت شد.

وی با تاکید بر اینکه برای پرداخت سایر مطالبات بازنشستگان در کمترین زمان ممکن از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنیم، افزود: یکی از مهمترین درخواست بازنشستگان دستگاه‌های اجرایی در سال‌های اخیر پرداخت مطالبات آنان بوده است.

مدیرکل امور بیان کرد: با توجه به تلاش‌های انجام شده توسط متولیان امر از جمله سازمان مدیریت و برنامه ریزی و اداره کل امور اقتصادی و دارایی عیدی بازنشستگان و کارکنان رسمی، پیمانی و قراردادی دولت به طور کامل به حساب آن‌ها واریز شده است.

انتهای پیام/ ح