معاون فرهنگی و تبلیغات سپاه پاسداران با اشاره به گزینه‌های روی میز آمریکا گفت: ما هم گزینه‌هایی روی میز داریم و مهمترین آن‌ها ولی‌فقیه شجاع، مدیر و مدبر است.

از ، سردار محمد علی آسودی امروز در مراسم ۲۲ بهمن با اشاره به وفاداری مردم ایران به انقلاب اسلامی گفت: مردم مسلمان و غیر مسلمان کشورمان پای انقلاب می مانند و پرچم جمهوری اسلامی ایران را به دست صاحب اصلی اش امام عصر(عج) خواهند سپرد.

وی با اشاره به تهدیدهای دولتمردان آمریکا گفت: در طی ۳۵ سال بارها با آمریکا نبرد کردیم و آن ها به خوبی می دانند که مردم ما نه از آمریکا و نه از سلاح های او نمی ترسند.

معاون فرهنگی و تبلیغات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: آمریکا طی چند ماه اخیر با شعار به مردم و مسئولان ما توهین کرد و همراه با توهین و بی ادبی گزینه های روی میزشان را به رخ ما می کشانند؛ اما ما هم گزینه هایی داریم.

آسودی به بررسی گزینه های روی میز آمریکا پرداخت و گفت: اولین گزینه روی میز آمریکا شرارت و آدم کشی است و گزینه دوم آن ها حمایت از جنایتکاران و سردمداران جنایتکار است.

وی افزود: کودتا و کودتاگری و حمایت از تروریست از دیگر گزینه های روی میز آمریکاست و آمریکا بالذات تروریست پرور است.

معاون فرهنگی و تبلیغات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: تجاوز و اشغالگری، دزدی و چپاول گری، شکنجه و شکنجه گری و شیطان از دیگر گزینه های روی میز آمریکاست.

آسودی با اشاره به چپاول گری و دزدی آمریکا گفت: حق مردم ما را دزدیدند و در مذاکره می گویند که بخشی از این اموال را به شما بر می گردانیم، باید دادگاهی تشکیل شود تا این دزد چپاول گر را مجازات کند.

وی پیامبر و اهل بیت و قرآن را گزینه های روی میز ایران دانست و گفت: مردم و ملت ما با بهره گیری از قرآن و عترت از هیچ کس نمی ترسند و هیچ هراسی در وجود ملت ما وجود ندارد.

 

معاون فرهنگی و تبلیغات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به دوبال پرنده انقلاب از دیدگاه غربی ها اشاره کرد و گفت: پرنده انقلاب روز به روز اوج می گیرد و بال می زند و دشمن هر کاری می کند، نمی تواند به آن برسد.

آسودی مهمترین گزینه روی میز ایران را ولایت مطلقه فقیه دانست و گفت: ولی فقیه شجاع، مدیر و مدبر مهمترین گزینه روی میز است و این نعمتی است که فقط جمهوری اسلامی ایران از آن برخوردار است.

وی گفت: تا جمهوری اسلامی ایران، این مردم ولایت مدار و بصیر را دارد به هیچ عنوان از آمریکا و دنیا نمی ترسد.

معاون فرهنگی و تبلیغات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: هشت سال دفاع مقدس جنگ جهانی سوم علیه ایران بود تا شاید بتوانند یک وجب از خاک ایران را بگیرند؛ اما با ایستادگی مردم این آرزو بر دلشان ماند و امروز هم مردم ما جانانه ایستاده اند.