اما جای بسی تعجب است که وقتی در کارنامه شخصی همانند معاون فرمانداری بویراحمد سه پست کلیدی در سه دولت خاتمی ، احمدی نژاد و روحانی است چطور با ناآگاهی از تعریف تجمع و قانون آن میدان را به رسانه های …

سایت قبس در یادداشتی نوشت:

چندی پیش عده ای از فعالین هیئتهای مذهبی شهرستان بویراحمد طی دیداری در دفتر نماینده ولی فقیه و همچنین پس از آن در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مراتب نگرانی خود از وضعیت بد حجابی و سکوت مسولین را اعلام کردند که در این دو دیدار جداگانه یکی از مسائلی که مطرح شد عدم برگزاری یا اداره صحیح این کنسرت با توجه به اتفاقات رخ داده سال گذشته در کنسرتهای برگزار شده بود.

در این بین برخی رسانه های افراطی اصلاح طلب از جمله روزنامه شرق با شانتاژ رسانه ای خود و خلاف واقع نشان دادن این حرکت با عناوینی همچون “” ، ” تجمع غیر قانونی بسیجیان” ، ” تجمع جمعی که خود را نماینده هیأتها می دانند” و …. این خبر را پوشش دادند.

حال اینکه کلمه خودسرها چطور به ادبیات این رسانه ها راه پیدا کرد علامت سوالی است که در نوع خود جالب است .

یکی از سایتهای خبری کهگیلویه و بویراحمد در مطلبی با عنوان ! جلوی دفتر نماینده ولی فقیه از قول شاهرخ کناری معاون فرمانداری چنین می نویسد که تجمع فوق غیر قانونی و فاقد مجوز بود ، این در حالی است که اصلا حرکت فوق تجمع نبوده و دیدار فعالین برخی هیئتهای استان آن هم در دفتر نماینده ولی فقیه و پس از آن دفتر رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوده و ثانیا اگر به گفته وی تجمع به حساب بیاید طبق گفته خادمی استاندار کهگیلویه و بویراحمد برابر تجمع در محیط های بسته بلامانع می باشد.

لازمه حضور در پستهای کلیدی از جمله استانداریها ، فرمانداریها ، بخشداریها آشنایی کامل با قانون ، سیاست ، واژه ها و ادبیات سیاسی است که در غیر این صورت و عدم آشنایی با وظایف محوله و قانون و دادن مصاحبه جهت بالا بردن نام خود و استفاده از واژه ها و ادبیاتی که از محتوای آن بی خبریم گاه موجب سواستفاده رسانه های افراطی و گاها ضد انقلاب می شود ، اما جای بسی تعجب است که وقتی در کارنامه شخصی همانند معاون فرمانداری بویراحمد سه پست کلیدی در سه دولت خاتمی ، احمدی نژاد و روحانی است چطور با ناآگاهی از تعریف تجمع و قانون آن میدان را به رسانه های افراطی بدهد تا از کلمه خودسرها و سایر عبارات دیگر برای بچه های مساجد استان بدهند!